MENU
klinika
Trajneri bie në akull

Mourinho rrëzohet sërish, tani në hokej

Jeep përplaset me Fiat

Aksident i frikshëm për yllin e Juventusit

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm, teksa dy makina janë përplasur e...

Moto GP

Prezantohet Yamaha, Rossi: Optimist!

Kur duhet edhe një muaj nga starti i kampionatit të Moto GP, sot është prezantuar...

Del me gruan

Jose Mourinho lë pas “tradhëtinë”

Përpos shkarkimit nga Manchester United, Jose Mourinho u zbulua nga mediet britanike edhe për një...

Pjesë e Kombëtares

Volejbollistja kuqezi fiton Kupën e Italisë

Volejbollistja e talentuar shqiptare, pjesë edhe e Kombëtares, Erblira Bici, fitoi dje Kupën e Italisë....

Nga Messi, te Suarez

Si ndryshoi gara për “Këpucën e Artë”

Kreu nuk ka ndryshuar nga një javë më parë, edhe për faktin se Lionel Messi...

Zhdukja e futbollistit

Babai i Sala: Ëndërr e keqe, jam i dëshpëruar

Babai i Emiliano Sala, futbollistit të zhdukur të Cardiff City-t, ka thënë se gjetja e...

Super Bowl

Patriots triumfojnë në finalen e madhe

Skuadra e New Orleans Patriots fitoi sot finalen e 53-të të Super Bowl të luajtur...

Ligue 1, Java 23

PSG pëson humbjen e parë në kampionat

PSG ka pësuar humbjen e parë në kampionat dhe kjo ndodh kur në ekip mungon...

Emiliano Sala

Gjendet avioni i futbollistit të zhdukur

Avioni që po transportonte futbollistin Emiliano Sala nga Franca në Uells është gjetur. Një anije kërkuese...

La Liga, Java 22

Real Madrid kryen formalitetin me Alaves

Real Madrid ka mposhtur në “Santiago Bernabeu” skuadrën e Alaves me rezultaitn 3-0, duke regjistruar...

Serie A, Java 22

Shënon Piatek, Roma-Milan në paqe

Roma dhe Milan kanë ndarë nga një pikë në supersfidën e javës së 22-të të...

REKLAMA