MENU
klinika
FA Cup

Përmbysje spektakolare e Cityt në Kupë

Serie A, Java 28

Roma bie përsëri, Champions i pakapshëm

Roma e këtij sezoni vijon të ketë luhatje të mëdha dhe duket se as ardhja...

Kategoria Superiore, Java 25

Kukësi thyhet në Korçë, gëzon Partizani

Ka përfunduar ndeshja e parë e javës së 25-të e Kategorisë Superiore. Skënderbeu ka fituar...

La Liga, Java 28

Zidane e rinis me fitore te Real Madrid

Efekti Zidane është ndjerë menjëherë te Real Madrid, jo vetëm në fitoren 2-0 në shtëpi...

Kategoria e Parë, Java 20

Vllaznia thuajse në Superiore, përmbys Bylis

U luajtën sot ndeshjet “Play Off” të Kategorisë së Parë të futbollit, ndërkohë që duelet për...

Mori ftesë nga Bushi

Greqia na rrëmben edhe një tjetër talent

Greqia po rrëmben një e nga një talentët kuqezi kohët e fundit. Pas Durmishajt dhe...

Ish-kapiteni kuqezi

Trajner i Kombëtares? Përgjigjet Cana…

Ish-kapiteni rekordmen i kombëtares sonë kuqezi, Lorik Cana, është një bashkëbisedues i mirë për për...

Sulmuesi kosovar

Muriqi shënon golin e 11-të në Turqi

Sulmuesi kosovar Vedat Muriqi vijon të shënojë në kampionatin turk. Ai ka realizuar edhe këtë...

NBA

Lakers humb pa James, Harden “përbindësh”

Los Angelos Lakers dështon sërish, teksa sot u mund 111-97 nga Detroit. Takimi u dominua...

Formula 1

Lewis Hamilton niset i pari në Australi

Ashtu si një ditë më parë në provat e lira, nuk ka pasur surpriza në...

Champions League

Lionel Messi, makthi i skuadrave angleze

Sot në mesditë goglat e shortit vunë përballë Manchester United përballë Barcelonës, një nga duelet...

Revoltohen drejtuesit

Kriza e Interit/ Spalleti dhe Icardi ikin të parët

Eleminimi i hidhur nga Europa League dhe forma e dobët e Interit kohët e fundit,...

REKLAMA