MENU
klinika
9 vite me "Los Blancos"

Zi në Madrid/ Ndahet nga jeta portieri legjendar i Realit

Portieri spanjoll

Casillas lë spitalin i buzëqeshur/ Flet për të ardhmen

Portieri legjendar spanjoll, Iker Casillas ka dalë nga spitali pas atakut kardiak që pësoi në...

Play Off

NBA/ Toronto Raptors befason Philadelphia-n

Toronto Raptors iu imponuan 96-101 Philadelphia 76ers, falë një Kawhi Leonard në superformë, që e...

Shkatërrojnë Willem-in

Shkëlqimi i Ajax vijon/ Holandezët fitojnë trofeun e parë të sezonit

Ajaxi i Amsterdamit mori trofeun e parë sezonal, vetëm pak ditë para sfidës së kthimit...

Serie A

Roma nuk di të fitojë/ Verdhekuqtë ngecin ndaj Genoas

Roma ka bërë një tjetër hap fals në garën për Champions League. Verdhekuqtë nuk shfrytëzuan...

NBA

Rockets fiton ‘në frymën e fundit’/ Hap serinë ndaj Warriors

Houston Rockets morri një fitore me ‘dorë në zemër’ në sfidën e tretë gjysmëfinale ndaj...

Pista e Jerez

Moto GP/ Marquez ‘fluturon’ në Spanjë dhe merr kreun

Ishte Marc Marquez me Honda-n e tij fituesi në pistën e Jerez, në garën e...

Premier League

Chelsea fiton bindshëm/ United i thotë lamtumirë Championsit

Chelsea pothuasje ka siguruar zyrtarisht pjesëmarrjen në Champions League për sezonin e ardhshëm. Në javën...

Gjimshiti i çon në Champions

Atalanta fiton ‘derbin e shqiptarëve’

Atalanta ka triumfuar në derbin e shqiptarëve duke mposhtur Lazion në shtëpi me rezultatin 3-1....

Premier League

Liverpool merr kryesimin, por humb Salahun

Liverpool ka marrë një fitore tepër të vuajtur në transfertën e Newcastle. Ekipi i Klopp...

Serie A

Inter ndalet në barazimin e tretë radhazi

Inter dhe Udinese janë ndalur në barazim me rrejta të paprekura. Për të tretën javë...

Bundesliga

Werder ndal Dortmundin/ Verdhezinjtë ‘djegin’ titullin

Borussia Dortmund ka bërë një hap fals në transfertën e Werderit të Milot Rashicës. Verdhezinjtë...

REKLAMA