MENU
klinika
Mesfushori kosovar

Panucci e ftoi sërish, ai padit FSHF-në

Zyrtare nga NAC

Vendimet, pezullohen Khabib dhe McGregor

Më në fund janë dhënë vendimet disiplinoret për luftëtarët e arteve marciale mikse të UFC-së...

Rrëfimi i ganezit të Bylisit

“Më lanë në shi, nëna ime qante”

Nëse në Kategorinë Superiore, problem më i madh janë pagat e pashlyera, situata duket tejet...

Nga Sukaj, tek Ahmataj

Lëvizjet e bujshme sot në futbollin shqiptar

Sot, në futbollin shqiptar janë bërë shumë lëvizje, që nga emërimi i trajnerit të ri...

Mesfushori i Kosovës

Zgjidhet në “top 11”, ai bën shqiponjën

Mbrëmë është zhvilluar ceremonia gala e çmimeve “SFL Award”. Mesfushori kosovar Benjamin Kololli është përzgjedhur...

Mik i Putinit

Milan, rishfaqet interesimi i miliarderit rus

Ku ka zë, nuk është pa gjë. Një shprehje që i shkon për shtat situatës...

NBA

Cila skuadër do të thyejë Golden State?

Golden State Warriors kanë regjistruar fitoren e 11-të radhazi në parketin e Indiana Pacers, me...

Trajneri i Brazilit

“Nuk i bëj ftesë Neymar, le të më shkarkojnë”

Neymar mund të humbasë pjesëmarrjen në Kupën e Amerikës gjatë kësaj vere për shkak të...

Më emocionueset

Nga Henry te De Jong, 10 superblerjet e Barçës

Më i fundit që bashkohet me listën e nënshkrimeve të “importit” te Barcelona, pavarësisht nga...

E kishte ftuar për darkë

I theu hundën me top, CR7 i bën dhuratë

Ajo e ftoi publikisht për darkë, pasi Cristiano Ronaldo gjatë nxemjes i theu hundën, por...

Futbollisti i zhdukur

Nis kërkimi edhe nën ujë për Emiliano Sala

Tashmë ka nisur edhe kërkimi nënujor për aeroplanin e zhdukur që po transportonte futbollit Emiliano...

Moto GP

Rossi tregon garën më të bukur të karrierës

Në karrierën e gjatë prej 23 vitesh ai ka zhvilluar shumë gara, por njëra i...

REKLAMA