MENU
klinika
Laçi mposht Skënderbeun

Kategoria Superiore/ Partizani bën ‘paqe’ me Kastriotin

Kuqezinjtë rrezikojnë Championsin

City ‘hakmerret’ ndaj Tottenham/ Milani ‘ngec’ në Parma

Manchester City ka mposhtur  Tottenham Hotspur me rezultatin minimal 1-0. Citiziens triumfuan në Etihad Stadium...

Shkëmbimi me Icardin

Inter nxjerr në ankand fanellën e Dybalës

Aksi Milano-Torino pritet të jetë një nga më të ‘nxehtët’ gjatë merkatos verore. Mauro Icardi...

Flet portugezi

Mourinho këshillon Liverpoolin: Ja si ndalet Messi

Lionel Messi po zhvillon një sezon të jashtëzakonshëm duke e ndihmuar Barcelonën të sigurojë titullin...

Talentet presin suksesin

Ajax i kishte parashikuar më herët gjysmëfinalistët e Champions

Barcelona, Liverpool, Tottenham Hotspur dhe Ajaxi i Amsterdamit janë katër klubet gjysmëfinaliste të këtij edicioni...

ATP Monte Carlo

‘Shokohet’ Djokoviç/ Medvedev mposht tenistin serb

Novak Djokoviç ka pësuar një humbje befasuese përballë Daniil Medvedev, në turneun “Masters” të Monte...

Play Off

NBA/ Shkëlqen Durant, Warriors hakmerren ndaj Spurs

Golden State Warriors arritën të hakmerren menjëherë ndaj Los Angeles Clippers, duke dominuar 105-132 në...

"Marca" e bën të sigurt

Hazard tek Real Madrid, së shpejti zyrtarizimi

Eden Hazard pritet të jetë blerja e tretë e Realit Madrid për sezonin 2019-2020 pas...

Europa League

Napoli dorëzohet ndaj Arsenalit, fiton Chelsea

Chelsea është kualifikuar në raundin tjetër të Europa League pas një ndeshjeje plot ritëm dhe...

Refuzon kërkesën e klubit

Tirana pa tifozë/ Apeli lë në fuqi dënimin

Komisioni i Apelit hodhi poshtë kërkesën e Tiranës që apeloi vendimin e Disiplinës për të reduktuar...

Ish-mbrojtësi legjendar

Materazzi vizitë në Tiranë/ Interistët i bëjnë surprizën e bukur

Ish-mbrojtësi legjendar i Interit, Marco Materazzi ndodhet në Tiranë ku do të marrë pjesë në...

Emrat e mundshëm

Dështimi në Champions/ Juve revolucion ‘nga themelet’

Të sapoeleminuar nga Champions League, jashtë garës për Kupën e Italisë dhe me titullin e...

REKLAMA