MENU
klinika
Finalja në Elbasan

Teuta U-17 fiton Kupën e Shqipërisë

Flet babai

“Sala gjallë? Do ishte një mrekulli, por…”

Pasi u bë e ditur se aeroplani i zhdukur është gjetur në fund të detit,...

"Unë besoj në Zot"

Portieri bën tatuazh Maradonën në këmbë

Maradona është bërë idhull jo vetëm i tifozëve të Dorados në Meksikë, që po e...

Takimi Mendes-Marotta

Mourinho dëshiron të kthehet tek Inter

Lajmi është ringjallur sot në Itali, ku theksohet se trajneri portugez ka vënë Interin në...

NBA

Harden mbetet lider, 44 pikë për Rockets

James Harden po bën një sezon fantastik me skuadrën e Houston Rockets. Ylli i skuadrës...

Ish-kapiteni i Kombëtares

Darkë me Dua Lipën apo Rita Orën? Cana jep…

Kapiteni legjendar Lorik Cana është gjithmonë në qendër të vëmendjes me deklaratat e tij që...

Premier League, Java 25

Liverpool ngec përsëri, kreu në rrezik

Dy barazime radhazi për Liverpool dhe tashmë kreu vihet në rrezik. Të kuqtë nuk kanë...

Serie A, Java 22

Mjafton një gol, Lazio afrohet me Champions

Lazio e ka mbyllur në mënyrën më të mirë javën e 22-të të Serie A,...

Ish-trajneri i Kombëtares

De Biasi merr drejtimin e Interit?

Inter ka pësuar humbjen e tretë radhazi mbrëmë, për më tepër pa shënuar gol, duke...

Mesfushori i Kombëtares

Zyrtare, Endri Çekiçi prezantohet në Slloveni

Endri Çekiçi është zyrtarisht një lojtar i Olimpija Ljubljana në Slloveni. Vetë faqja e klubit...

Trajneri bie në akull

Mourinho rrëzohet sërish, tani në hokej

Jose Mourinho është bërë sërish protagonist. Portugezi përsëri është rrëzuar, kësaj here para një ndeshje...

Jeep përplaset me Fiat

Aksident i frikshëm për yllin e Juventusit

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm, teksa dy makina janë përplasur e...

REKLAMA