MENU
klinika
Piloti i Formula 1

Vettel: Ferrari ka potencial për të përmbysur situatën

Mesfushori shqiptar i Zvicrës

Valon Behrami i zhgënjyer: Më treguan derën me një telefonatë

Valon Behrami ka sqaruar tërheqjen nga ekipi kombëtar i Zvicrës. Në një intervistë me gazetën...

Legjenda e Italisë

Paolo Maldini flet si drejtues: Rikthejmë Milanin e madh

Paolo Maldini ka pasur shumë emocione sot para mediave, ku ka rrëfyer arsyen se përse...

Stadiumi "Mercedes Benz"

Kushton 1.5 miliard dollarë, ky është stadiumi më i bukur (Video)

Teknologjia ka arritur kulmin dhe kjo duket edhe në ndërtimin e stadiumeve. Një i veçantë...

Drejtori sportiv shqiptar

Milan nuk heq dorë nga Igli Tare, pastaj vjen edhe…

Sa vjen dhe përforcohet idea te Milan për të marrë Igli Taren si drejtor sportiv....

Sulmuesi i Kombëtares

Fati i keq për Armando Sadikun, do të operohet përsëri

Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Armando Sadiku, ka marrë sot lajmin më të keq nga mjekët...

Rekordi

Luajti vetëm 11 ndeshje dhe lë futbollin 40 vjeç, por fitoi 12 trofe…

Është tërhequr në moshën 40 vjeçare nga futbolli portieri i tretë i Benfikës, Paulo Lopez....

Djali i legjendës Michael Schumacher

Pronari i Formula 1 i hap derën Mick Schumacher…

E ardhmja e Mick Schumacher, djalit të 7 herë kampionit të botës Michael Schumacher, është...

Femrat U-20

Beach Volley, Kosova shpallet kampione Ballkani

Sporti në Kosovë ka shënuar edhe një tjetër sukses. Kosova në volejboll në plazh ka...

Protagonistja Arineta Mula

Alpinistja kosovare ngre flamurin shqiptar në malin më të lartë në Rusi

Alpinistja kosovare Arineta Mula ka arritur sot të ngjitet në malin më të lartë në...

Mesfushori shqiptar

Granit Xhaka mund të largohet nga Arsenali, e kërkojnë në Itali

Granit Xhaka mund të lërë Arsenalin dhe të kalojë në kampionatin italian. Ky është lajmi...

Superkupa e Francës

PSG e nis me trofe, “poker” golash ndaj Monacos (Video)

PSG nuk njeh rivalë në Francë. Ekipi i drejtuar nga Tuchel ka fituar 4-0 ndaj...