MENU
klinika
Iraniani

Nga fëmijë në 26 vjeç, ndryshimi i “Hulk”-ut

Ish-presidenti i Milanit

Surprizon Berlusconi: Gati të blej Icardin

Silvio Berlusconi, ish-presidenti i Milan-it, tani president i Monza-s, ka lëshuar një deklaratë që i...

Flet Agim Ademi

Serbia, zgjedhje në Kosovë? Reagon FFK

Serbia nuk heqë dorë nga Kosova, madje kërkon të përdorë edhe sportin. Federata Serbe e...

La Liga, Java 26

Triumfon Barcelona, rekorde ndaj Real Madrid

Akoma pa u shuar jehona e fitores së fundit në“El Clasico”, Barcelona ka triumfuar përsëri...

Serie A, Java 26

Lazio fiton derbin, Roma larg Champions

Lazio ka fituar atëherë kur duhet, si për tifozët, ashtu edhe për renditjen. Bardhekaltrit kanë...

Sulmuesi kuqezi

Myrto Uzuni i shënon Dinamos së Zagrebit

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni, ka shënuar përsëri në kampionatin kroat, kësaj radhe në...

Bundesliga, Java 24

Bayern me “5 yje”, kap Dortmundin në krye

Pas humbjes së Dortmundit një natë më parë, pritej reagimi i Bayern Munchen dhe ka...

Serie A, Java 27

Mjafton një autogol, Milan ngjitet i treti

Një ecuri fantastike e Milanit në ndeshjet e fundit. Sot kuqezinjtë kanë fituar 1-0 ndaj...

Ligue 1, Java 27

PSG i falet Mbappe, 1 gol larg Messit

Paris Saint-Germain nuk ka patur në dispozicion Neymar e Cavani, ndaj ka vuajtur më shumë...

Kategoria Superiore, Java 24

Skënderbeu ndal Teutën në Durrës

Teuta dhe Skënderbeu u ndanë në paqe në “Niko Dovana”, në barazim 2-2. Teuta bëri...

Tenis

Federer fiton trofeun e 100-të në karrierë

Askush si ai, një legjendë që do të shënohet me të arta në tenis. Roger...

Premier League, java 29

City në krye, United përmbys dhe i 4-i

Ka mjaftuar një gol i Mahrez dhe Manchester City ka fituar 1-0 në transfertë me...

REKLAMA