MENU
klinika
CR7 në rolin e imituesit

Cristiano Ronaldo tallet me gazetarin e JTV

Mbrojtësi i Kombëtares

Mavraj kritikon trajnerin: Aspak human!

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj, ka kritikuar ashpër ish-trajnerin e tij në Hamburg, Christian...

Mbrojtësi kuqezi gjen ekip

Arlind Ajeti nënshkruan me klubin e ri

Zgjidhet përfundimisht e ardhmja e futbollistit të Kombëtares, Arlind Ajeti. Ai ka firmosur sot për...

Speciale/Intervista me Ylli Shehun

“Babai me Dinamon, unë zgjodha Partizanin”

Në një rubrikë të përjavshme, “Konica.al” do të sjellë për lexuesit dhe dëgjuesit legjendat e...

Video fantastike

Usain Bolt, i pari edhe në mungesë graviteti

Në një periudhë tranzicioni në karrierën e tij, nga atletika në futboll, Usain Bolt mbetet...

E pësojnë klubet e mëdha

Pritet revolucion i FIFA-s në merkato

FIFA kërkon të bëjë disa ndryshime në lidhje me merkaton e futbollistëve dhe aktualisht po...

Nëna e Mbappe për provën te Chelsea

“Merreni tani, pas 5 vitesh do duhen 50 mln £”

Në të kaluarën e tij, Kylian Mbappe është provuar në shumë klube dhe ditën e...

Meshkuj e Femra

Kupa në volejboll, kalendari i ndeshjeve

Zyrtarizohet kalendari i Kupës së Federatës Shqiptare të Volejbollit. Sipas skemës, në këtë garë do...

Vendimi i Gjykatës

Dënohet një ekip, ndryshon renditja e Serie A

Ndryshon renditja e Serie A, edhe pse pa shumë ndikime për kreun e saj. Chievo...

Presidenti pret tifogrupin e Kombëtares

Meta: Tifozat Kuq e Zi lartësuan flamurin tonë

Ata janë rikthyer në “Elbasan Arena” për ndeshjen e parë të Ligës së Kombeve ndaj...

Refuzoi testin e alkoolit

Ecte me shpejtësi, futbollisti vret dy veta

Futbollisti argjentinas Nahuel Zárate duket se ka menduar se po xhiron ndonjë skenë nga ato...

Ylli i Liverpool

“Më thanë se futbolli ishte humbje kohe, por…”

Rruga për të shkëlqyer në futboll është shumë e vështirë, sidomos pë rata futbollistë që...

REKLAMA