MENU
klinika
Superiorja, java 4

Nuk zhbllokohet sfida në Laç

Të huajt në basketbollin shqiptar

Një tjetër amerikan afrohet te Goga Basket

Një tjetër basketbollist amerikan i afrohet kampionatit shqiptar. Bëhet fjalë për Aron Williams, që do...

Serie A, zhbllokohet CR7

Dygolësh i Ronaldos, Juventus “poker” fitoresh

Tifozët e shumtë të Juventus ishin në ankth se kur do të zhbllokohej Cristiano Ronaldo,...

Formula 1

Hamilton triumfon në Singapor, titulli më afër

Nuk ka pasur surpriza gara e Formula 1 në Singapor. Hamilton është nisur i pari...

Serie A, java 4

Roma shpërdoron avantazhin e dyfishtë

Roma ka shpërdoruar në javën e katërt të Serie A, pasi nga 2-0 në pjesën...

Përmirësohet me mbi 1 minutë

Thyhet në Berlin rekordi i Maratonës

Atleti kenian Eliud Kipchoge vendosi paraditen e së dielës një rekord të ri botëror në...

Kryebashkiaku Leli pranë Flamurtarit

Gati “Vlora Sport”, Idrizi “thumbon” Gjikën

Një nga projektet më të rëndësishme sportive në vend po merr jetë. Bëhet fjalë për...

United dhe Juve në veprim

Pogba-Dybala, shkëmbimi që trondit Europën

Nëse do të ndodhte, me siguri do të quhej shkëmbimi më i bujshëm i të...

La Liga, java 4

Isco barazon, Real Madrid ngec në Bilbao

Real Madrid nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 në Bilbao, duke u...

Kategoria Superiore, java 4

Reginaldo e fut Kukësin në “shinat” e duhura

Ka mjaftuar një gol nga Reginaldo dhe skuadra e Kukësit ka prekur kreun e klasifikimit,...

Premier League, java 5

Lukaku dhe Smalling “shpëtojnë” Mourinhon

Ka vuajtur jo pak, por Manchester United duket se është zhbllokuar pas problemeve që ka...

Serie A, java 4

Mjafton Insigne, Napoli mposht Fiorentinën

Napoli, pas humbjes 3-0 të pësuar në javën e tretë të kampionatit në fushën e...

REKLAMA