MENU
klinika
Peshëngritja

Calja, më i miri i kampionatit të shtangës

Skënderbeu në merkato

Prezantohet futbollisti me emrin Arnaud

Skënderbeu nuk di të ndalet në merkato dhe ka bërë zyrtar pak minuta më parë...

Statistikat në La Liga

“Marca”: Këto shifra të Messit, për “Guinness”

Gazeta prestigjoze “Marca” ka publikuar një artikull kushtuar shifrave impresionuese të atë që e quan...

Meshkuj e Femra

Vijnë 3 të huaj në basketbollin shqiptar

Vitet e fundit është rritur shumë interesi për lojërat me dorë dhe natyrisht ka pasur...

Kryebashkiaku me boksierin

Veliaj pret kampionin: Shembull për rininë!

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka pritur sot kampionin e botës në boks, Gjetan Keta,...

Formula 1

Provat në Singapor, zhgënjen Vettel

Sebastian Vettel e ka nisur keq garën e Formula 1 me Ferrarin e tij në...

Me sloganin: Më shumë se tifoza

“Tifozat Kuq e Zi”, ndihmë për spitalin skocez

Ndoshta shuma ka qenë simbolike për nevojat që mund të ketë një spital, por gjesti...

Tenis, numri 3 në botë

Djokoviç “kërcënon” Nadal në fundvit

Tenisti serb Novak Djokoviç, një vit më parë, bëri deklaratën shokuese se sporti i tenisit...

Legjenda e Moto GP

Rossi dorëzohet për titullin, tregon arsyen

Të gjithë tifozët e Valentino Rossit pyesin: Kur do ta fitojë titullin e 10-të legjenda...

Dy miqësore me Maqedoninë

Memushaj shpall listën e Kombëtares U-15

Kombëtarja e U-15 ka nisur sot në Korçë grumbullimin e saj në vigjilje të dy...

Rrëfimi i ish-ndihmësit të “Tata”-s

“E gjeta Messin që po qante si një fëmijë”

Lionel Messi ka përjetuar njërin nga momentet më të këqija me kombëtaren e Argjentinës, pasi...

MVP i sezonit 2016-2017

Ylli i NBA rrezikon 2 muaj pa luajtur

Basketbollisti i skuadrës së Oklahoma Thunder, Russell Westbrook, është operuar në gjurin e majtë dhe...

REKLAMA