MENU
klinika
Fiorin Durmishaj

Sulmuesi kuqezi shënon dygolësh në Greqi

Kampionati Kombëtar

Mundja shpall fituesit për shkollorë e kadetë

Ka përfunduar Kampionati Kombëtar i Mundjes për shkollorët dhe paratërinjtë (kadet), zhvilluar në Pallatin e...

Ditëlindja e Verstappen, me matrioshka

Hamilton i lë vendin Bottas në podium

Gara e sotme në Sochi të Rusisë në Formula 1 ndoshta nuk ka qenë spektakolare,...

Nga kampi bardheblu

Tirana shkarkon trajnerin Ze Maria?

Nuk ka më rrugë të mesme, Tirana ka shkarkuar trajnerin Ze Maria. Të paktën kështu...

Formula 1

Lewis Hamilton triumfon edhe në Sochi

Nuk shumë dyshime sa i përket titullit kampion këtë sezon në Formula 1, pasi Lewis...

Videoja e bërë virale

Serena Williams këndon nudo për bamirësi

Ajo ka pak që është bërë nënë, shkoi deri në finale të US Open, por...

Zhvillimet e fundit

Ndryshon plani i Zidane, e ardhmja e tij në…

Dje, mediet angleze shkruanin se Zinedine Zidane po mëson anglishten për të zëvendësuar Jose Mourinho-n...

NBA

Golden State e nis me humbje sezonin e ri

Sezoni i ri sportiv 2018-2019 në NBA do të nisë zyrtarisht më 16 tetor, por...

Flet legjenda e peshëngritjes

Nga cirku te shtanga, Faruk Kalleshi për “Guinness”

Në rubrikën e përjavshme “Legjendat e Sportit Shqiptar”, i ftuari i radhës në studion e...

La Liga, java 7

Derbi madrilen mbyllet pa fitues

Një ndeshje shumë e luftuar në “Bernabeu”, por derbi i Madridit është mbyllur në barazim...

Serie A, java 7

Tri fitore radhazi, Inter futet në “shina”

Inter tashmë është futur në “shinat” e duhura në kampionat, teksa sonte ka arritur fitoren...

Bundesliga, java 6

Çfarë përmbysje! Dortmund merr kreun

Borussia Dortmund ka marrë kryesimin e Bundesligës, pas përmbysjes spektakolare 4-2 që arriti sot në...

REKLAMA