MENU
klinika
Premier League, java 7

Liverpool barazon në fund, humbet kreun

Serie A, java 7

Juventus nuk njeh rivalë, përmbys Napolin

Juventus nuk njeh rivalë në Serie A, teksa në 7 javë ka regjistruar vetëm fitore,...

La Liga, java 7

Çfarë po ndodh!? Barça ndalet përsëri…

Barazim, humbje dhe sërish barazim, Barcelona nuk fiton prej 3 ndeshjesh në La Liga dhe...

Premier League, java 7

City nuk ndalet, merr kreun provizorisht

Manchester City nuk njeh ndalesa në Premier League. Në javën e 7-të, “Qytetarët” kanë mposhtur...

Kategoria Superiore, java 6

Kukësi fundos Luftëtarin, Laçi shtang Kamzën

Kanë përfunduar dy ndeshjet e orës 15:45 në Kategorinë Superiore, ku janë shënuar nga një...

Serie A, java 7

Roma “ringjallet” në derbi, lë pas krizën

Dy fitore radhazi, por kjo e fundit në derbi, ka bindur për “ringjalljen” e Romës,...

Formula 1

Ka surprizë në “pole position” të Sochi-t

Ka pasur surpriza gara e radhës për “pole position” në Formula 1. Valtteri Bottas ka...

Premier League, java 7

Bie sërish United, Mourinho drejt shkarkimit

Manchester United u rikthehet humbjeve dhe tashmë nuk ka më dyshime sa i përket së...

Goli më i bukur

Ronaldo kundër Salah për çmimin “Puskas”

Mohamed Salah mori çmimin “Puskas”, golit më të bukur të sezonit, një vlerësim që bëhet...

Mourinho drejt shkarkimit

Zidane po mëson anglisht për…United?

Përforcohet idea e emërimit të Zinedine Zidane në krye të Manchester United dhe shkarkimit të...

Çmimi në mbrëmjen Gala’

Cana zgjidhet “Albanian Sports Ambassador”

Nata Gala’ e së premtes në Pallatin e Brigadave në kryeqytet ishte e tëra për...

Bundesliga, java 6

Bayern Munchen thyhet në Berlin nga Hertha

Pas barazimit 1-1 të martën në mbrëmje në fushën e vet ndaj Augsburg, Bayern Munchen...

REKLAMA