MENU
klinika
Raporti

PSG dhe City kanë korruptuar UEFA-n e FIFA-n

Transferimi te PSG

Strakosha me fat, Buffon nuk zgjodhi Lazion

Legjenda e futbollit italian Gianluigi Buffon tashmë dihet që la Juventus për PSG, në një...

Kategoria Superiore, java 11

Flamurtari “shfryn” Kukësin, përmbyset Tirana

Tirana nuk di të fitojë edhe kur është në avantazh dhe kjo nuk është hera...

Kampioni kundër “bishës”

Nesër, spektakli i radhës në UFC

Ende pa u shuar jejoha e sfidës mes Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov, nesër një...

Flet trajneri i Partizanit

“Flamuri ynë digjet, s’dënohen! Te ne, po…”

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, ka dalë në konferencë për shtyp, në prag të ndeshjes...

Zbulimi

Oferta e “çmendur” e Cityt për Messin

Sot flasim ndryshe, por para një viti Lionel Messi e vlerësoi mundësinë për t’u larguar...

Diskutimi

Rregulli i prekjes me dorë mund të ndryshojë

Rregullat e futbollit kanë ndryshuar ndër vite, pavarësisht se gjërat bazike mbeten. Ata që merren...

NBA

Bie Cleveland, Bucks humbin pas 6 fitoreve

Duket se fitorja e vetme për Cleveland Cavaliers ishte thjesht një mirazh, pasi ish-skuadra e...

“Refugjati” Altin Lala

Ish-kapiteni me 9 dyqane dhe 180 punëtorë

Altin Lala, ish-kapiteni Kombëtares shqiptare, është një shembull frymëzimi për shumë të rinj e të...

Legjenda e atletikës

Bolt do të luajë edhe me Xhamajkën?

Ende nuk ka firmosur me një ekip profesionist, qoftë edhe në liga të ulëta, madje...

Ikën Grigor Tavo?

Ndryshime në presidencën e Luftëtarit

Ndryshime në presidencën e Luftëtarit, në momentin më të mire të këtij sezoni. Sipas “Vipsport.al”,...

Rrëfen pse e vrau

Arrestohet autori që masakroi futbollistin

Para tri ditësh Brazili u trondit nga një ngarje makabre, një futbollist ishte masakruar dhe...

REKLAMA