MENU
klinika
Etapa 2

Turi Çiklistik, triumfojnë 3 të rinj të Vllaznisë

Pështyu rivalin

Një tjetër ndëshkim për Douglas Costa

Ai gjest i shëmtuar do t’i kushtojë shumë. Trajneri i Brazilit, Tite, ka ndërhyrë gjatë...

Sfida e pretendentëve

Vllaznia nuk njeh rivalë në Kategorinë e Parë

Vllaznia po imiton Tiranën e sezonit të kaluar në Kategorinë e Parë, teksa ka marrë...

Gjici kërkon titullin

Kukësi prezanton “përforcimin” më të fundit

Kur u prezantua në fillim te Kukësi, Ramadan Ndreu, në rolin e drejtorit të menaxhimit,...

"Look" i ri

Messi heq mjekrën para sfidës me Gironan

Klubi i Barcelonës ka zbuluar një pamje të re për Lionel Messi përpara ndeshjes të...

Ilir Meta “bekon” ekipin shqiptar

Olimpiada Rinore, Presidenti dorëzon flamurin

Presidenti i Republikës së Shqiopërisë, Ilir Meta, ka pritur sot Ekipin Olimpik Shqiptar, i cili...

Juventus, “mburojë” për Ronaldon

“Një për të gjithë, të gjithë për një”

Juventusi është shtrënguar rreth Cristiano Ronaldos. Pas dëbimit të diskutueshëm të yllit portugez nga loja...

Basketbolli amerikan

Premtimi i legjendës së NBA për Lakers…

Legjenda e Lakers dhe e NBA-së, Magic Johnson, është i bindur se skuadra kaliforiane do...

Europa League

Shqiptari shënon gol, por festimi i tij…

Mënyrat e festimit të golit janë të ndryshme, por e mbrëmshmja mund t’i kishte kushtuar...

Europa League

Milanit i mjafton Higuain, “poker” i Arsenal

Kanë përfunduar ndeshjet e para në grupet e Europa League, ku nuk ka pasur surpriza...

Chelsea fiton në Selanik

Europa League, “big”-ët bindin në start

Champions League i ka lënë vendin Europa League, ku janë shumë emra që spikasin në...

E papritura në basketboll

Tirana deklaron largimin nga Liga Ballkanike

Skuadra kampione e Tiranës në basketboll për meshkuj është tërhequr nga pjesëmarrja e saj në...

REKLAMA