MENU
klinika
Ish-Presidenti e quajti sharlatan

Panucci korrigjon padinë ndaj Nishanit

Tenis

Kupa Davis, Kroaci-Francë finalja e meshkujve

Franca dhe Kroacia janë dy ekipet finaliste të Kupës Davis për meshkuj në tenis, finale...

Pritja që i dha 3 pikët ekipit

Thomas Strakosha, heroi modest i Lazios

Sërish heroi i ndeshjes. Lazio po fitonte 1-0 në transfertë dhe një pritje instiktive e...

18 vjet pas nënshkrimit

17 shtator 2000, kur Barcelonës i erdhi Messi…

Më 17 shtator të vitit 2000, një djalë 13-vjeçar nga Rosario e Argjentinës, u bashkua...

Presidenti i FSHF largon presionin

Duka: Kombëtarja e Shqipërisë, jo e Panuccit

Armand Duka, presidenti i FSHF-së, ka folur sërish për trajnerin e kombëtares, Christian Panucci, i...

Piloti i Ferrarit

Vettel e pranon: Nuk ishim si Mercedes

Sebastian Vettel nuk arriti për asnjë moment të duelonte për vendin e parë në Singapor...

Edicioni i 73-të

“Vuelta”, triumfon një çiklist britanik

Pas 21 etapash të mundimshme dhe plot rivalitet, çiklisti britanik Simon Yates është shpallur fitues...

Serie A, java 4

Zhbllokohet Higuain, Milan ndalet

Pas fitores ndaj Romës, Milan nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 në...

Superiorja, java 4

Tirana çlirohet, 3 gola për 3 pikë

Tirana ka arritur që të marrë një fitore shumë të rëndësishme, por me jo pak...

Babë e bir te Kombëtarja

Panucci merr 2 mjekët e klubit të falimentuar

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci, nuk po afron vetëm futbollistë të rinj. Biagio Moretti...

Veprimi i shëmtuar

Gjesti absurd i Costas që mund t’i kushtojë

Cristiano Ronaldo është zhbllokuar më në fund, por Juventus ka humbur një lojtar të rëndësishëm...

Superiorja, java 4

Nuk zhbllokohet sfida në Laç

Një ndeshje pa shumë emocione është zhvilluar në Laç mes ekipit vendas dhe Partizanit, që...

REKLAMA