MENU
klinika
Plani zikaltër

As Barça e as Juve, Inter 200 mln € për Pogba

Video virale

Messi mbetet magjik, “trullos” Griezmann

Barcelona ka shmangur në limit humbjen ndaj Atletico Madrid, duke mbatjur edhe kreun e renditjes....

La Liga, java 13

Barcelona barazon në limit dhe mban kreun

Barcelona ka arritur të barazojë 1-1 në fund me Atletico Madrid, që nuk ka arritur...

Serie A, java 13

Inter bën “detyrën”, por kreu mbetet larg…

Inter ka fituar ndeshjen e radhës dhe është në vendin e dytë në renditje. Një...

Thyerësi i rekordeve

Ronaldo shkruan historinë e Juve-s në fitoren ndaj SPAL

Juventus ka fituar 2-0 ndaj SPAL në Allianz Stadium duke vazhduar rrugën pa pengesa drejt...

Premier League, java 13

City e Liverpool “marshojnë” në krye, ngec United

Duket pak e habitshme, që 3 skuadrat e kreut në Premier League vijojnë të mos...

Ndalet Bayern, Dortmund “arratiset” në krye

Ndalet Bayern, Dortmund “arratiset” në krye

Pas fitores së Dortmund ndaj Bayern, tani mes këtyre dy skuadrave ka vijuar lufta në...

Serie A, java 13

Roma bie sërish, s’është as për Champions

Mund të luash mirë, mund të krijosh pa fund raste, por në fund nuk merr...

Kategoria e Parë, java 10

Vllaznia “ngjit” Korabin, ndërpritet në Vorë

U luajtën takimet e vlefshme për javën e 10-të të Kategorisë së Parë, Grupi A...

Kategoria Superiore, java 14

Tirana dhe Skënderbeu ndalin njëri-tjetrin

Janë rivalët ata që kanë përfituar më shumë nga përfundimi i ndeshjes Tirana-Skënderbeu, sfidë e...

Miqësorja

Kombëtarja U-15 mposht përsëri Malin e Zi

Kombëtarja U-15 e Shqipërisë në futboll ia ka dalë të fitojë edhe miqësoren e dytë...

La Liga, java 13

Real u kthehet humbjeve, e mposht thellë Eibar

Real Madrid rikthehet te humbjet, për më tepër, në shifra të thella, duke rikonfirmuar edhe...

REKLAMA