MENU
klinika
Pas tërmetit

FSHF, inspektim me ekspertë të gjithë stadiumeve

Nikaç rrëfen momentin dramatik

Futbollisti: Tmerr, nuk hapeshin dyert nga tërmeti!

Momente dramatike kur ra tërmeti ka përjetuar edhe sulmuesi malazez i Teutës, Darko Nikaç, që...

Tifogrupi, të tjera ndihma

“Plisat” pas aktit human: Shqipëri të qofshim falë!

Tifogrupi prishtinas “Plisat” ishte i pari së bashku me “Tifozat Kuq e Zi” që morën...

Ndihma për të pastrehët

Tërmeti, Tirana me moton “Humanizmi Bardheblu”

Klubi i Tiranës ka qenë solidar që në orët e para pas tërmetit shkatërrimtar që...

Ndeshja e ekipeve shqiptare në Tetovë

Shkëndija: Të ardhurat për të prekurit nga tërmeti

KF Shkëndija, të dielën, në kuadër të xhiros së 17-të në Maqedoninë e Veriut, përballet...

Pas humbjes me Frankfurt

Shkarkohet Emery, dy kandidatë për Arsenalin

Pas humbjes së mbrëmshme në shtëpi me Frankfurt, drejtuesit e Arsenalit lajmëruan sot shkarkimin e...

Tifozët grekë

“Dhimbje dhe solidaritet, kufijtë nuk i njohim”

Popullit shqiptar këto ditë të vështira po i gjendet afër edhe Greqia. Ndërkombëtarët janë solidarizuar...

Gjesti i futbollistit të Partizanit

Solidarizimi, luan me fëmijët e prekur nga tërmeti

Shumë klube futbolli, si në Shqipëri, Kosovë e Maqedoni, por edhe në Greqi, Itali dhe...

Mesazhi i ish-trajnerit të Tiranës

“Shqiptarët janë njerëz që janë mësuar të luftojnë…”

Shumë sportistë shqiptarë, por edhe të huaj, madje edhe kampionë bote, janë solidarizuar më situatën...

Mesfushori i Kombëtares

Supergol i Ramadanit: Për ty, nëna ime Shqipëri!

Ka shënuar edhe me Kombëtaren shqiptare ndaj Moldavisë në “Elbasan Arena”, por i sotmi i...

Europa League

Përmbyset Arsenal, Lazio ka një fije shprese

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e parafundit në grupet e Champions League, ku ka pasur...

Solidarë për të prekurit nga tërmeti

Partizani në terren, ndihma në Bubq e Thumanë

Klubi i Partizanit ka qenë aktiv që në momentet e para për t’u ardhur në...

REKLAMA