MENU
klinika
Duka-Ademi-Sejdini

Tre presidentët: Shtëpi për të pastrehët nga tërmeti!

Prekëse nga “Ballistët” e "Shvercerat"

“Zemra më djeg, kur të shoh në zi…”

Maqedonia e Veriut ka luajtur sot ndeshjet sipas kalendarit, por në të gjitha takimet është...

Tifozët e Napolit

“Paratë e gjobave, për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri”

Dje dhe sot shumë klube futbolli, përfshi edhe ato italiane, janë solidarizuar apo kanë marrë...

Tifozët e Shkupit ndihmë konkrete

1 minutë heshtje në Maqedoni, “Shvercerat” përkrah Shqipërisë

Tërmeti që goditi Shqipërinë ditën e djeshme ka bërë që futbolli në vend të shtyhet...

Ish-sulmuesi

Klinsmann rikthehet si trajner në Gjermani

Jurgen Klinsmann rikthehet në Gjermani. Ai është emëruar trajneri i ri Hertha Berlin, me një...

Gjiganti suedez

Ibrahimoviç zbulon klubin e tij të ri

Zlatan Ibrahimoviç zbulon lidhjen e tij me klubin Hammarby në Suedi. Sulmuesi ka blerë 50%...

NBA

Nuk ndalen Denver e Clippers, presion Lakers-ave

Janë luajtur vetëm dy ndeshje në NBA, por sërish spektakli nuk munguar. Skuadra e Los...

Champions, ndeshjet e parafundit në grupe

Spektakël në Madrid, Bayern luan “tenis”

Spektakël në shumë ndeshje të parafundit të Champions League, Real Madrid nga 2-0 është barazuar...

Për personat në nevojë

Stadiumi, qendër pritjeje për të prekurit nga tërmeti

Një tjetër stadium është kthyer në strehim për të prekurit nga tërmeti i sotëm që...

Njoftimi

Tërmeti, FSHF shtyn kampionatet e fundjavës

Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë opinionin publik, klubet, tifozët, se për shkak të...

Nuk dihet për kampionatin

Tragjedia nga tërmeti, FSHF shtyn Kupën Pavarësia

E pamundur të zhvillohej sot aktivitet sportiv e kulturor në vendin tonë pas tragjedisë, ku...

Mesazh edhe nga Reja e De Biasi

Milan, Tirana, Vllaznia & Co mbështesin shqiptarët

Përpos futbollistëve të veçantë apo shumë politikanëve, edhe federatat e ndryshme sportive, përshi klubet e...

REKLAMA