MENU
klinika
Gabigol bëhet hero

Flamengo përmbys për 3 minuta, triumfon në Kupën Libertadores

La Liga, java 14

Real Madrid përmbys Sociedad dhe kap Barçën

Real Madrid ka vuajtur në pjesën e parë, por gjithsesi ka përmbysur 3-1 ndaj Sociedad...

Serie A, java 13

Inter nuk i ndahet Juventusit në krye

Inter nuk i ndahet Juventusit në krye të renditjes së Serie A. Zikaltrit kanë fituar...

Volejboll Meshkuj

Erzeni i pamposhtur, “kampion i dimrit”

Volejbolli shqiptar për meshkuj ka mbyllur sot fazën e parë të kampionatit. Kjo javë konfirmoi...

Basketboll Meshkuj

Teuta dominon, Goga Basket nuk i ndahet

Teuta vijon dominimin në basketbollin shqiptar për meshkuj. Durrsakët fituan 96-86 ndj Tiranës, në një...

Nga titujt e shumtë, te kriza e sotme

Rënia e perandorisë, si e humbi shkëlqimin Milan

Milani sot nuk e ka atë shkëlqimin e dikurshëm, një skuadër që përpëlitet në mesin...

Premier League, java 13

Përmbys City, Chelsea thyhet pas 6 fitoreve

Manchester City ka lënë pas humbjen me Liverpool dhe është kthyer menjëherë të fitorja, duke...

Serie A, java 13

Milan dhe Napoli ndalin njëri-tjetrin

Nuk ka fitues mes Milanit dhe Napolit, me ndeshjen që mbyllet në barazim 1-1. Një...

Sulmuesi shqiptar

Prurja e re e Kombëtares shënon gol në Skoci

Nuk arriti të debutonte për dy arsye në dy ndeshjet e fundit të Kombëtares shqiptare....

Kategoria Superiore, Java 13

Skënderbeu i jep Tiranës një goditje të fortë

Tirana vazhdon të vuajë dhe me këtë ritëm titulli kampion mbetet thjesht një iluzion. Ishte...

Premier League, java 13

Liverpool kalon edhe një pengesë, Leicester s’di të ndalet

Liverpool nuk ndalet në marshimin e tij në krye, teksa regjistroi sot suksesin e radhës,...

Bundesliga, java 12

Bayern triumfon në Dusseldorf, thyhen kryesuesit

Bayern Munchen siguron fitoren e dytë radhazi nën drejtimin e Hans Flick dhe tashmë është...

REKLAMA