MENU
klinika
Liga e Kombeve

Mposhtet keq Gjermania, “pancerat” në krizë

Ish-kapiteni i U-21

Shqipëria i rrëmben talentin Kosovës?

Edhe pse në publik duket se nuk ndodh asgjë dhe secila përfaqësuese sheh punën e...

Në dhomën e zhveshjes

Video e Khabib para dhe pas duelit të fundit

Ditët e fundit është përfolur për një largim të mundshëm të Khabib Nurmagomedov nga UFC....

Kapiteni i kuqezinjve

Rezultati që dëshiron nesër Mërgim Mavraj…

Përkrah trajnerit Christian Panucci, në konferencën për mediat, kapiteni i zgjedhur i kuqezinjve, Mërgim Mavraj,...

Trajneri i Kombëtares

“E di mënyrën se si do luajmë ndaj Izraelit”

Rreth 24 orë para startit të ndeshjes Izrael-Shqipëri, ka dalë në konferencë për shtyp trajneri...

Formula 3

Kampioni Mick Schumacher, më i mirë se i ati

Mick Schumacher, djali i 7 herë kampionit të botës në Formula 1, Michael Schumacher, është...

Tenis meshkuj

Shangai, finalja nuk është ajo që prisnit…

Deri në gjysmëfinale thuajse nuk pati surpriza, dërsa në finale do të jenë serbi Novak...

Ylli i hip-hop, ftesë Nurmagomedov

Propozimi joshës i “50 cent” për Khabib

Në pak ditë janë dy “kërcënime” të Khabib Nurmagomedov për t’u tërhequr nga UFC. Ndoshta...

Ndeshja e futbollit

Luhet miqësorja e 2.8 miliardë njerëzve

Futbolli vijon të jetë në qendër të sporteve, pasi bashkon deri në miliarda njerez, sic...

Maradona për Messin

“Lider? Shkon 20 herë në tualet para ndeshjes”

Kur flet ai, qoftë edhe një fjali të vetme, përbën lajm, për më tepër kur...

Një ditë para Izraelit

Tjetër largim dhe afrim në Kombëtare

Kombëtarja shqiptare po kryen stërvitjen e fundit sot në Durrës, përpara se kuqezinjtë të nisen...

Liga e Kombeve

Kroaci-Angli pa fitues, Lukaku nderon Belgjikën

Kryendeshja e mbrëmjes së sotme mes Kroacisë dhe Anglisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve,...

REKLAMA