MENU
klinika
Mesfushori i Kombëtares

Basha: E vërteta është ndaj Izraelit

Flet mbrojtësi i Kombëtares

Hysaj: “Inatin” e Jordanisë, ndaj Izraelit

Nuk ka luajtur asnjë minutë në miqësoren e mbrëmshme ndaj Jordanisë, megjithatë Elseid Hysaj ka...

Klubi londinez

Chelsea: Tifozët racistë, në Auschwitz

Të rinjtë e sotëm, ata që shpesh në stadiume të botës quhen ultras, nuk e...

Situata në ekipet kombëtare

Mihaj me frakturë, U-21 merr Vrionin

Skuadra përfaqësuese e futbollit ka vijuar sot paradite seancën stërvitore, një ditë pas ndeshjes miqësore...

Për akuzën e përdhunimit

“Zoti është i madh”, flet mamaja e Ronaldos

Nuk ka ditë tashmë që mos kemi lajme në lidhje me akuzën që i është...

Jeta e re e Arda Turan

Nga Barça, te xhirot me pistoletë në brez

Një ndryshim tërësor jo vetëm i të jetuarit, por edhe i karrierës sportive. Një nga...

Video me presidentin e Rusisë

Putin pret kampionin Khabib Nurmagomedov

Kanë kaluar 5 ditë nga fitorja madhështore e Khabib Nurmagomedov ndaj irlandezit Conor McGregor, por...

Deklarata e ministrit

‘Formalizimi i klubeve emergjencë’

Pas kërkesës së deputetit të PS, Erjon Brace lidhur me ligjshmërinë fiskale të Federatës Shqiptare...

Miqësorja

Italia nuk ia del dot as me Ukrainën

Italia duket se është kthyer në një ekip i zakonshëm, si brenda, ashtu edhe jashtë....

Miqësorja me Jordaninë

Panucci: Mëkat, na mungoi vetëm goli!

Kombëtarja shqiptare nuk ka shkuar më shumë se një barazim pa gola ndaj Jordanisë, ndërsa...

Miqësorja

Vetëm raste, Shqipëria ngec me Jordaninë

Kombëtarja shqiptare nuk ka arritur të shënojë gol ndaj Jordanisë dhe, për pasojë, miqësorja e...

Tenis meshkuj

Shangai nis pa surpriza për pretendentët

Nuk ka pasur surpriza në startin e turneut të Masters të Shangait për meshkuj në...

REKLAMA