MENU
klinika
Premier League, java 13

United përmbys dy gola, por e pëson në fund

Kategoria Superiore, Java 13

Mes Vllaznisë dhe Teutës “fitojnë”…dritat

Një ndeshje që ka zgjatur përtej normales ajo mes Vllaznisë dhe Teutës, që u ndanë...

Sulmuesi i Kombëtares

Sadiku rikthehet te goli, i jep pikë Malaga-s

Ka lënë pas dëmtimin, që i mohoi grumbullimin e fundit me Kombëtaren dhe Armando Sadiku...

Video për rekord

Joooo! E pafalshme të mos shënosh…

Ndodh edhe në kampionatet elitare që të humben raste të pastra shënimi, madje pak metra...

Ish-kapiteni kuqezi

E quan legjendë Canën, Ligue 1 publikon golat e tij

Lorik Cana ka lënë gjurmë në Francë dhe kjo duket nga publikimi i fundit në...

Serie A, java 13

Roma fundos Brescia-n, Lazio ia del në transfertë

Roma ka kaluar pa probleme sfidën e shtëpisë ndaj Brescia-s, duke fituar 3-0. Një sukses...

Boks

Wilder mbron titullin, nuk e fal sërish Ortiz

Peshat e rënda në boks dhuruan spektaklin e radhës për të gjithë të apasionuarit e...

Ngjarja në ndeshjen Teuta-Tirana

Grusht gjyqtarit, arrestohet basketbollisti i Tiranës

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur dje në basketbollin shqiptar, në ndeshjes mes Teutës dhe...

Gabigol bëhet hero

Flamengo përmbys për 3 minuta, triumfon në Kupën Libertadores

Ekipi brazilian i Flamengos ka rrëmbyer Kupën Libertadores në Amerikën Latine. Gabriel Barbosa (Gabigol) është...

La Liga, java 14

Real Madrid përmbys Sociedad dhe kap Barçën

Real Madrid ka vuajtur në pjesën e parë, por gjithsesi ka përmbysur 3-1 ndaj Sociedad...

Serie A, java 13

Inter nuk i ndahet Juventusit në krye

Inter nuk i ndahet Juventusit në krye të renditjes së Serie A. Zikaltrit kanë fituar...

Volejboll Meshkuj

Erzeni i pamposhtur, “kampion i dimrit”

Volejbolli shqiptar për meshkuj ka mbyllur sot fazën e parë të kampionatit. Kjo javë konfirmoi...

REKLAMA