MENU
klinika
Vijion lufta me lojtarët

Zidane bën të fortin: Ai është gati, vendos unë nëse luan apo jo

Gazetari: Do transferohet në Katar

Ylli i sulmit nuk grumbullohet me Juventusin!

Mario Mandzukic nuk ka udhëtuar për në Firence, aty ku Juventus do të përballet me...

Kushton plot 1.2 miliardë euro

Ky është formacioni më i mirë në botë!

Media e njohur ESPN ka publikuar formacionin më të mirë në botë, ku vihet re...

Trazira në kampin katalanas

Neymar-Mbappe ‘përçajnë’ Barcelonën!

Merkatoja e Barcelonës ishte aktive, por jo efektive. Rikthimi i Neymar-it në Camp Nou dukej...

Video

Khabib takohet me Putin, flet presidenti rus!

Presidenti i Rusisë Vladimir Putin i ka thurur elozhe Khabib Nurmagomedov pasi luftëtari mposhti Dustin...

Pas dy kohëve shtesë!

Spanja finaliste e Botërorit!

Spanja është skuadra e parë finaliste e botërorit për meshkuj në basketboll, turne që po...

E papritur

“Jo” Shqipërisë/ Kapiteni i Besiktasit pranë Kosovës!

Kosova e ka rritur shumë nivelin duke luajtur si e barabartë me shumicën e kombëtareve...

Do të zëvendësojë Kane!

E bujshme: Tottenhami në ndjekje të shqiptarit!

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, po bën mjaft mirë me Fenerbahçen dhe me Përfaqësuesesen e...

United gjen dy zëvendësues "big"

De Gea pranë lamtumirës/ Gardiani zgjedh ekipin e ri!

Portieri i Machester United, David De Gea, do të largohet nga “Old Trafford” në fund...

Argjentinasi flet pa doreza

Shpërthen Messi: Te Barcelona nuk komandoj unë, por…

Lionel Messi ka dalë më në fund hapur në lidhje me akuzat që shpesh kanë...

Profil

Klopp, shembulli pse s’duhet të dorëzoheni…

Ai është një nga trajnerët më të simpatizuar në historinë e futbollit ndërsa po të...

Dy më të mirët e historisë

‘Çmendet’ Perez/ Nadal-Federer në Bernabeu!

Nuk është një dëshirë momentale, apo fiksim, por një çmenduri që presidenti Florentino Perez synon...

REKLAMA