MENU
klinika
Zgjohet skuadra e Gasperinit

Magjiku Zapata/ Atalanta fiton në ‘frymën e fundit’!

Përfundon finalja

Spanja shkatërron Argjentinën/ Shpallet kampione e botës

Spanja është shpallur kampione botë në basketboll për meshkuj. Në finalen e zhvilluar sot kombëtarja...

La Liga

Suarez gola mes lotësh/ Barcelona ‘dërrmon’ Valencian!

Barcelona është rikthyer te fitorja në kampionat duke mposhtur Valencian me rezultatin e thellë 5-2....

Serie A

‘Xhuxhi magjik’ shkëlqen sërish/ Inter kalon Udinesen!

Stefano Sensi vijon të konfirmohet njeriu i momentit te Interi. Edhe mbrëmjen e sotme ka...

Pas debutimit, vjen goli i parë

Sadiku del nga ‘kriza’/ Zhbllokohet tek Malaga!

Në ndeshjen e dytë si titullar me skuadrën e tij të re, Malagën, Armando Sadiku...

Mertens 'kërcënon' Maradonën

Napoli ‘harron’ Juven/ Triumfon ndaj Sampdorias!

Një Dries Mertens në superformë, që shënoi nga një gol për çdo pjesë, i dha...

Premier League

Abraham nderon Chelsean/ Rashford ‘bekon’ United!

Chelsea u beson të rinjve dhe arrin të rikthehet te fitorja, duke triumfuar me rezultatin...

Kategoria Superiore

Tirana bind ndaj Skënderbeut/ Teuta-Vllaznia në paqe!

Tirana vijon të konfirmohet si pretendente për titullin kampion, teksa pasditen e sotme ka marrë...

Ndalen bardhezinjtë

Ribery ‘eklipson’ Ronaldon/ Fiorentina copëton Juven!

Kampioni në fuqi i Italisë, Juventusi ndalet në javën e tretë të kampionatit, teksa nuk...

Vrapojnë lojtarët dhe tifozët

Alarm në Angli: Stadiumi boshatiset me sekonda!

Ndeshja mes Derby Country dhe Cardiff është ndërprerë ende pa filluar, për shkak të një...

Vijion lufta me lojtarët

Zidane bën të fortin: Ai është gati, vendos unë nëse luan apo jo

Të shtunën, pak pas mesdite (ora 13:00) skuadra e Real Madrid do të luajë në...

Gazetari: Do transferohet në Katar

Ylli i sulmit nuk grumbullohet me Juventusin!

Mario Mandzukic nuk ka udhëtuar për në Firence, aty ku Juventus do të përballet me...

REKLAMA