MENU
klinika
Trazira në kampin katalanas

Neymar-Mbappe ‘përçajnë’ Barcelonën!

Video

Khabib takohet me Putin, flet presidenti rus!

Presidenti i Rusisë Vladimir Putin i ka thurur elozhe Khabib Nurmagomedov pasi luftëtari mposhti Dustin...

Pas dy kohëve shtesë!

Spanja finaliste e Botërorit!

Spanja është skuadra e parë finaliste e botërorit për meshkuj në basketboll, turne që po...

E papritur

“Jo” Shqipërisë/ Kapiteni i Besiktasit pranë Kosovës!

Kosova e ka rritur shumë nivelin duke luajtur si e barabartë me shumicën e kombëtareve...

Do të zëvendësojë Kane!

E bujshme: Tottenhami në ndjekje të shqiptarit!

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, po bën mjaft mirë me Fenerbahçen dhe me Përfaqësuesesen e...

United gjen dy zëvendësues "big"

De Gea pranë lamtumirës/ Gardiani zgjedh ekipin e ri!

Portieri i Machester United, David De Gea, do të largohet nga “Old Trafford” në fund...

Argjentinasi flet pa doreza

Shpërthen Messi: Te Barcelona nuk komandoj unë, por…

Lionel Messi ka dalë më në fund hapur në lidhje me akuzat që shpesh kanë...

Profil

Klopp, shembulli pse s’duhet të dorëzoheni…

Ai është një nga trajnerët më të simpatizuar në historinë e futbollit ndërsa po të...

Dy më të mirët e historisë

‘Çmendet’ Perez/ Nadal-Federer në Bernabeu!

Nuk është një dëshirë momentale, apo fiksim, por një çmenduri që presidenti Florentino Perez synon...

Ylli argjentinas ende larg formës

Mungon edhe ndaj Valencias/ Messi tremb Barçën!

Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin...

Detaji më emocionues i ndeshjes

Veç golave, Angli-Kosovë na dhuroi dhe këtë foto…

Përfaqësuesja e Kosovës u përball mbrëmjen e së hënës me Anglinë, në ndeshjen e vlefshme...

Italianët 'fiksohen' pas lojtarëve të "Djajve"

Derby Inter-Milan për rezervën e Man.United!

Sipas të përditshmes britanike “The Sun”, këtë verë skuasdra e Manchester United refuzoi disa oferta...

REKLAMA