MENU
klinika
Serie A, java 16

Roma përmbys Genoan, presion rivalëve

Serie A, Java 16

Gol në “frymën” e fundit, Napoli ia del në Cagliari

Napoli është skuadra që të bën me “zemër” në Serie A, pasi në 16 javë...

Kategoria Superiore, java 17

Luftëtari fiton në Korçë, Skënderbeu në krizë

Skënderbeu humb brenda në shtëpi në për të dytën herë radhazi dhe korçarët tashmë janë...

Premier League, Java 17

Dopietë e Shaqirit, Liverpool mposht United

Super Xherdan Shaqiri dhe Liverpool fiton 3-1 ndaj Manchester United, duke marrë edhe kreun e...

FIFA prezanton stadiumin

Finalja e Botërorit 2022, në “tas floriri”

Tetë do të jenë stadiumet e Botërorit të vitit 2022, që do të nisë më...

Trajneri i Kastriotit

“Lojtarët krutanë luajtën kundër meje”

Trajneri i Kastriotit, Stavri Nica foli pas ndeshjes kundër Teutës, ku preku disa tema delikate....

Premier League, Java 17

Chelsea nuk gabon, thyhet Arsenal

Chelsea ka marrë një fitore me vlerë në transfertë ndaj Brighton, falë golave të Pedros...

Kategoria Superiore, Java 17

Teuta fundos Kastriotin, ngjitet e dyta

Teuta është kthyer në një “nëndetëse” e kampionatit shqiptar, pasi pa zhurmë është ngjitur në...

Kujtimi i LeBron James

“Sikur takova Zotin, kur takova Michael Jordan”

Los Angeles Lakers, i udhëhequr nga LeBron James, me 24 pikë, 11 asiste dhe 12...

Flet Jose Mourinho

“Salah, kërcënim ‘bërthamor’ për United”

“Mohamed Salah përbën kërcënim ‘bërthamor’ për Manchester United në derbin e Premier League ndaj Liverpool...

Ylli argjentinas

Messi merr vendimin final për kombëtaren

Sipas televizionit argjentinas, TN, ylli i Barcelonës, Lionel Messi, i ka shprehur Federatës së Futbollit...

Serie A, java 16

Ronaldo vendos derbin e Torinos

Cristiano Ronaldo ka shënuar golin e 5000-të të historisë së Juventus në Serie A duke...

REKLAMA