MENU
klinika
La Liga, Java 16

Benzema i jep fitoren e radhës Real Madrid

Serie A, Java 15

Inter fiton me një penallti ndaj Udineses

Inter ka reaguar pas eliminimit nga Champions League duke fituar 1-0 ndaj Udinese-s në javën...

Kategoria Superiore, java 17

Mjafton sërish 1 gol, Flamurtari thyen Kamzën

Ashtu si një javë më parë ndaj Laçit, edhe ndaj Kamzës ka mjaftuar vetëm një...

Bundesliga, Java 15

Bayern nis të bindë, “poker” në Hannover

Tri fitore radhazi në Bundesliga dhe vend i parë në grup në Champions League tregojnë...

Kategoria e Parë, java 13

Ndalet Vllaznia, Erzeni përmbys Dinamon

Është mbyllur në barazimi 1-1, supersfida e Grupit A mes Vllaznisë dhe Besëlidhjes. Goli i...

Kategoria Superiore, Java 17

Laçi i fortë, rikthen Tiranën te disfatat

Tirana rikthehet shumë shpejt te humbjet. Pas fitores së thellë ndaj Kastriotit, bardheblutë janë mposhtur...

Premier League, Java 17

City kalon Evertonin, presion Liverpoolit

Manchester City është rikthyer menjëherë te fitorja në kampionat pas humbjes me Chelsea javën e...

Formula 1

Ferrari-Mercedes, garë për Mick Schumacher

Rivaliteti mes Ferrarit dhe Mercedesit vazhdon edhe në “merkaton” e pilotëve të rinj dhe të...

Ish-kapiteni i Kombëtares

Lorik Cana ndjek kursin për drejtor sportiv

Ish-kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana, po ndjek kursin për drejtor sportiv, që po zhvillon aktualisht...

NBA

Raptors bien pas 2 fitoreve, ngjiten Warriors

Pikërisht kur dukej se Toronto Raptors ishte një skuadër gati e pathyeshme, një super Portland...

Nga 1946, deri më 2018

Fitoret më të bujshme të Kombëtares

Federata Shqiptare e Futbollit është krijuar në vitin 1930. Në Shqipëri në atë kohë mungonin...

Kategoria Superiore, java 17

Paqe mes Partizanit e Kukësit, ruhet distanca

Dy skuadrat pretendente të Kategorisë Superiore për këtë sezon, Partizani dhe Kukësi, e kanë mbyllur...

REKLAMA