MENU
klinika
Subashi publikon videon

Fieri së shpejti me stadium të ri!

"Interi është shtëpia e tij"

Babai i yllit të Juventusit ‘tërbon’ tifozët!

Moise Kean, ylli i ri i Juventus-it, ëndërron të veshë fanellën e Inter-it. Ka qenë...

Alarmohen tifozët e City-t

Befason Guardiola: Do rikthehem tek Barcelona!

Pep Guardiola i ka bërë të gjithë tifozët e Barcelonës të ëndërrojnë sërish. Spanjolli ka...

"Këtu fitoj shpesh"

Gati të thyejë tersin/ Rossi rikthehet në pistën e dashur!

Gara e radhës e botërorit të Moto GP zhvillohet në pistën holandeze të Assen. Një...

Heq dorë nga kontrata

Kevin Durant është “free agent”

Basketbollisti Kevin Durant ka vendosur të heqë dorë nga kontrata që e mbante të lidhur...

'Shtangen' Inter dhe Milan

‘Derbyn’ se fiton askush/ Kovacic shkon në Premier League!

Mateo Kovacic nuk do të rikthehet në Serie A! Edhe pse u fol për një...

Mourinho injoron Newcastle

“Nuk pranoj skuadra që luajnë për vendin e tetë”

Newcastle “i dha duart” trajnerit spanjoll Raffael Benitez vetëm pak ditë më parë. Menjëherë, mediat...

Lojtari zikaltër shtang Romën

‘Ngrin’ marrëveshja Dzeko-Inter!

Marrëveshja e Interit për të blerë Edin Dzekon është në rrezik pasi raportohet se Edoardo...

E konfirmon presidenti i klubit

E kryer/ Ylli i Romës transferohet tek rivalët!

Roma dhe Napoli kanë konkretizuar marrëveshjen që do të çojë mbrojtësin grek Kostas Manolas te...

Legjenda e Barçës me tone të ashpra

“Nuk do e falja Neymar edhe nëse kthehet në gjunjë”

Rikthimi i Neymar Junior tek Barcelona është më shumë se një spekulim mediatik. Sulmuesi brazilian...

"Los Blancos" ndërrojnë objektiv

United bën ‘naze’ për Pogba/ Real në sulm për yllin e Ajax!

Tjetër kandidat për rolin e mesfushorit të Realit të Madridit. Bëhet fjalë për holandezin Donny...

Bardhezinjtë surprizojnë në merkato

Lëvizja e bujshme/ Buffon rikthehet tek Juventus!

Një rikthim i bujshëm në rradhët e Juventusit, Gianluigi Buffon mund të vishet sërish bardhezi....

REKLAMA