MENU
klinika
Legjenda e 'Demave të Kuq'

Ish-portieri i Partizanit feston 70-vjetorin

Ish-kapiteni me valixhe në duar

Icardi pranë largimit/ Inter ‘prenoton’ zëvendësuesin

Në shtëpinë e Interit çështja Icardi ngelet gjithmonë e nxehtë pavarsisht se drejtuesit pretendojnë se...

Merkato

Real dhe United, gati shkëmbimi i bujshëm

Real Madrid duket se do të jetë një nga ekipet më aktive në merkaton e...

Këpuca e Artë

Messi 6 ndeshje larg rekordit, e ‘shqetëson’ Mbappe

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi duket se do të ngrejë sërisht këtë vit trofeun e...

Play off

NBA/ Bucks ‘tregon dhëmbët’ ndaj Detroit Pistons

Ka nisur prej disa ditësh faza play off në NBA teksa radhën për të zbritur...

Mesfushori kosovar

Rashica shkëlqen në Gjermani, sërisht mes më të mirëve

Milot Rashica vazhdon të dhurojë spektakël në Bundesligën gjermane. Sulmuesi anësor i përfaqësueses së Kosovës...

Pritet zyrtarizimi

FSHF cakton trajnerin e ri të Kombëtares

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka vendosur përfundimisht se cili do të jetë trajneri...

Ligue 1

Shtyhet festa e titullit, Lille ‘shemb’ PSG-në

Paris Saint Germain ka pësuar një humbje të thellë në transfertën ndaj Lille. Vendasit kanë...

Premier League

Liverpool triumf me ‘aromë titulli’, rrëzon Chelsean

Sadio Mane dhe Mohamed Salah ishin të mjaftueshëm për t’i dhuruar Liverpoolit një fitore të...

Kategoria Superiore

Flamurtari shtang Kukësin, Partizani ‘përgatit shampanjën’

Flamurtari i ka dhënë një goditje të rëndë shpresave të skuadrës së Kukësit për të...

Çmimi i Madh i Austinit

Marquez i pandalshëm, merr ‘pole-postion’-in e shtatë

Marc Marquez vazhdon të dominojë në MotoGP dhe këtë e tregoi edhe në pistën e...

"Arena Kombëtare"

FSHF publikon ecurinë e punimeve

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, inspektoi punimet me kryeministrin Rama në përfundimin e stadiumit kombëtar,...

REKLAMA