MENU
klinika
Merkato

Arsenal shet Ozil ‘falas’/ Mesfushori pranë Serie A!

Shokon ylli i Chelsea

“Jetoja me 20 euro në javë, më vidhnin rrogën”

Një rrëfim mjaft të dhimbshëm ka dhënë ylli i Chelseas, Jorginho, ai ka treguar se...

Italiani pranë 'zbarkimit' në Torino

Akord për largimin/ Ja kush e zëvendëson Sarrin!

Maurizio Sarri është gjithnjë e më pranë Juventusit, pasi një udhëtim në Londër i Drejtorit...

Klopp gati ta largojë për këtë shumë

Liverpool vendos çmimin për Salah!

Sipas raportimeve nga mediat angleze, të cituara edhe në Itali, “Calciomercato.com”, faqja e specializuar në...

Shokon ylli i Barcelonës

“Doja të zhdukesha nga bota pas asaj…”

Sulmuesi uruguajan Luis Suarez, në një intervistë për “Fox”, ka pranuar se eliminimi i Barcelonës...

Braziliani përgatit dy superblerje

Rikthehet Leonardo/ PSG gati ‘shpërthejë’ në merkato!

Leonardo ishte një prej largimeve të bujshme nga Milani këtë sezon pasi një drejtues me...

Dy lojtarë të shumëkërkuar!

Shkëmbim i bujshëm Juventus-Roma!

Higuain dhe Manolas kanë disa të përbashkëta që po bëjnë të lëvizin ingranazhet e klubeve...

Publikohet projekti

Ja si do të jetë Stadiumi Kombëtar i Kosovës!

Në muzeun e Kosovës është prezantuar projekti i Stadiumit Kombëtar, i cili do të ndërtohet...

Renditja e FIFA

Kosova ‘fluturon’ në tabelë/ Shqipëria humb 4 pozicione!

Fitorja 2-0 me Moldavinë në “Elbasan Arena” nuk i ka mjaftuar Shqipërisë për të përmirësuar...

Provat e lira

Honda për turp/ Dominojnë Dovizioso dhe Rossi!

Provat e lira të vlefshme për garën e Çmimit të Madh të Katalonjës në Moto...

Kanadezët kampionë të NBA

Toronto shkruan historinë!

Kanadezët e Toronto Raptors kanë hyrë në historinë e basketbollit amerikan, pasi ia kanë dalë...

Nga Champions në Europa League

Largimi i bujshëm/ Skënder Gega gjen ekipin e ri?

Skënder Gega u largua nga Partizani në fund të sezonit fitues, ku titulli kampion erdhi...

REKLAMA