MENU
klinika
'Parakalon' edhe Bolt-in

Mbappe shënon gol me ‘shpejtësinë e erës’

Tifozët 'pushtojnë' qytetin

Kampion pas 34 vitesh, PAOK ‘djeg’ Selanikun

Triumfi i PAOK-ut në kampionatin grek bëri që në Selaniku të ‘digjet’ nga festa. Tifozët...

Francezi shënon 'hat-trick'

Reali triumfon ndaj Bilbaos/ Dortmund ‘kërcënon’ Bayernin

Karim Benzema ishte njeriu i ndeshjes në fitoren e Realit  3-0 ndaj Athletic Bilbaos, duke...

'The Reds' luftojnë për titullin

Liverpool nuk fal dhe rikthehet në krye, Arsenal ‘thyhet’ në shtëpi

Liverpooli nuk ka ndërmend të dorëzohet në garën për titullin kampion në Premier League. Skuadra...

Titulli i 8-të në histori

PSG zyrtarisht kampion në Francë, e ‘ndihmon’ Lille

Paris Saint Germain është shpallur zyrtarisht kampion i Francës ende pa zbritur në fushë kundër...

Premier League

Everton ‘poker’ ndaj Manchester United/ ‘Djajtë’ larg Championsit

Manchester United ka marrë një goditje të rëndë në luftën për zonën Champions në Premier...

Flet sulmuesi argjentinas

Higuain rrëfen dramën e jetës: Nuk dilja nga shtëpia…

Të jesh futbollist nuk është aspak e thjeshtë pavarësisht se nga jashtë gjërat duken ndryshe....

Play Off

NBA/ ‘Aromë’ gjysmëfinaleje për Bucks dhe Rockets

Milwaukee Bucks dhe Houston Rockets janë pranë kalimit në fazën tjetër të play off-it në...

Serie A

Lufta mbetet e hapur/ Inter dhe Roma ndahen në barazim

Kampionati italian vijon të ofrojë një garë mjaft interesante për dy vende në zonën Champions,...

Alarm në Milano

Tërmet në “San Siro”/ Stadiumi pranë shembjes

Stadiumi legjendar i Interit dhe Milanit, San Siro rrezikon seriozisht shembjen.  Investitorët po mendojnë seriozisht...

Titulli i 8-të radhazi

Juventus shpallet kampion i Italisë

Juventus është shpallur kampion i Italisë për herë të tetë radhazi. Bardhezinjtë mposhtën 2-1 Fiorentinën...

ATP Monte Carlo

Fognini ‘gjunjëzon’ Nadal/ Italiani në finale

Tenisti italian Fabio Fognini i cili po spikat me afësitë e tij, ka surprizuar sërisht....

REKLAMA