MENU
klinika
Ligji në Kuvendin e Kosovës

Deputetët i thonë ‘Jo’, FBK e zhgënjyer

Plotësohet dëshira e Simeone

Atletico zyrtarizon blerjen e bujshme nga Real Madrid!

Marcos Llorente është zyrtarisht lojtar i Atlético Madridit pas marrëveshjes së arritur me rivalët e...

Vendimi

Atletika ‘shuplakë’ Rusisë, e lë jashtë Botërorit

Federata Ndërkombëtare e Atletikës (IAAF) vijon betejën me Federatën Ruse, duke shtyrë sërish pa afat...

‘Telenovela’ Neymar

Reali sfidon Barçën me një ofertë gjigande

Vazhdon ‘telenovela’ Neymar. Ylli brazilian është bërë protagonist si jashtë dhe brenda fushës. Pas deklaratës...

Vijiojnë investigimet

Vdekja e Sala/ Policia arreston një person!

Një person është arrestuar me dyshimin e vrasjes nga pakujdesia në lidhje me vdekjen e...

Kuqezinjtë nisin epokën e re!

Milan zyrtarizon trajnerin e ri!

Edhe pse gjithçka ishte e kryer më herët, sot ka ardhur edhe zyrtarizimi i Marco...

Braziliani 'flet pa doreza'

Mesazhi i Neymar: Nuk dua të luaj më për PSG-në, por…

Prej kohësh Neymar Jr është një çështjë madhore jo vetëm në kampin e PSG dhe...

Verdhezinjtë të pandalshëm në merkato

Befasia e merkatos/ Hummels rikthehet tek Dortmundi!

Borussia e Dortmundit nuk di të ndalet në merkato. Së fundmi verdhezinjtë kanë arritur marrëveshjen...

Trajneri i katërt brenda 1 viti

Spanja largon Enriquen, ja kush e zëvendëson!

Luis Enrique nuk do të jetë më trajner i Spanjës! Problemet familjare që ka patur...

Një kuqezi tek kuqezinjtë!

E bujshme/ Milani kërkon mesfushorin e kombëtares!

Një lajm i bujshëm është publikuar nga mediet italiane në lidhje me mesfushorin e kombëtares...

'Ujqit e Dëborës' jashtë Europës!

Shtyhet vendimi/ CAS ‘venit’ ëndrrën e Skënderbeut!

Tani është zyrtare, Skënderbeu nuk ka asnjë shans të marrë pjesë në kompeticionet europiane gjatë...

NBA

Fitoi titullin/ Vërshojnë ofertat për yllin e Torontos!

Los Angeles Lakers po përpiqet që të krijojë një ekip të fortë për sezonin e...

REKLAMA