MENU
klinika
Dëmtimi i Durant 'zbeh' suksesin

Warriors rihap sfidën ndaj Torontos!

E shkarkuan dy herë

Mourinho rikthehet në Premier League!

Maurizio Sarri po bën gati valixhet për tu rikthyer në Itali, këtë herë për të...

Dardanët 'gjunjëzojnë' Bullgarinë

“Euro 2020″/ Kosova fiton në ‘frymën e fundit’

Kosova ka triumfuar me rezultatin 2-3 në transfertën ndaj Bullgarisë, në përballjen e saj të...

A do të veprojë si Shaqiri?

Inter? Xhaka zbulon të ardhmen!

Ylli i Arsenal, Granit Xhaka ka folur pasditen e të hënës në lidhje me të...

Ja përse!

Neymar trondit PSG-në/ Kërkon largimin

Duket se eksperienca e Neymar në Francë ka arritur në fund. Sipas “Telefoot”, braziliani ka...

E aprovon Simeone!

Atletico ‘peshkon’ zëvendësuesin e Griezmann

Pas largimit të sulmuesit francez Antoine Griezmann, skuadra e Atletico Madrid është në kërkim të...

"Tani kemi një skuadër..."

Reja paralajmëron ndryshime të mëdha!

Trajneri i Shqipërisë, Edy Reja, është paraqitur sot para gazetarëve për të folur në prag...

Madrilenët nuk ndalen në Merkato

E konfirmon Deschamps: Ai do luajë tek Real Madrid!

Mbetet vetëm çështje ditësh që Ferland Mendy të zyrtarizohet si lojtari i ri i Real...

Formula 1

Hamilton i ‘ngrin buzëqeshjen’ Vettel-it!

Lewis Hamilton fiton Çmimin e Madh të Kanadasë dhe thellon diferencën me ndjekësit në krye...

Surprizohen kuqezinjtë

E kerkonte prej kohësh/Tare i pergjigjet Milanit

Pas Simone Inzaghit edhe Igli Tare refuzon Milanin. Drejtori sportiv i bardhekaltërve i cili ishte...

Para dhe dy mbrojtës

Juventus ‘fiksohet’ me Milinkoviç/ Ofertë të re Lazios!

Juventusi nuk ka ndërmend të heqë dorë nga ideja për të sjellë në Torino mesfushorin...

'Luanët' triumfojnë me penallti

Heroi Pickford/ Anglia e treta në “Nations League”

Atë që se bëri dot në Botërorin Rusi 2018, ku u rendit e 4-ta, Anglia...

REKLAMA