MENU
klinika
Zikaltrit insistojnë për shqiptarin

Kumbulla shihet si pasardhësi i Godin tek Inter

Vendimi i UEFA-s

Kosova nuk mund të luajë me këto për Qatar 2022

Kosova ende nuk ka luajtur ndeshjet play-off për Euro 2020, por megjithatë, planet bëhen edhe...

Raporti

Tragjedia “Bryant”, piloti vuante nga iluzioni

Një hetim me 1700 faqe i bërë publik nga “National Transportation Security Board” është përpjekur...

Duka: Tifo për Napolin, përveç Ramës

Hysaj, i treti lojtar kuqezi që fitoi Kupën e Italisë

Pas Lorik Canës dhe Thomas Strakoshës, një tjetër futbollist i Kombëtares shqiptare fitoi Kupën e...

Rinis gjithçka më 3 gusht

Edhe tenisi ka një kalendar sezonal

Pas një pushimi 5-mujor, të detyruar për shkak të Covid-19, tenisi do të rikthehet në...

Ulje rroge për lojtarët që s’duan të luajnë

Gjashtë fazat deri në rinisjen e NBA më 31 korrik

NBA u ka dërguar një protokoll me më shumë se 100 faqe të gjitha skuadrave...

Pro dhe kundër

Iu hoq finalja e Champions, “revoltë” në Turqi

Vendimi i UEFA-s për t’i hequr mundësinë Turqisë për të zhvilluar finalen e Ligës së...

Drejtori i Ferrarit sqaron gjithçka

Nuk ka pilot të parë, Vettel njësoj si Leclerc

E mbani mend garën e vitit 2002 në Austri të Formula 1? Ishte koha kur...

Shkroi historinë me Leipzig

Zyrtare, goleadori gjerman kalon te Chelsea

Kishte ditë që akordi ishte arritur, por vetëm sot ka ardhur zyrtarizimi: Timo Werner te...

La Liga, Java 29

Atletico Madrid triumfon me “manita” në Osasuna

Pas ndalesës në rifillim të La Liga-s, Atletico Madrid ka marrë një fitore të thellë...

Hysaj fiton trofeun e parë

Vendoset me penallti, Napoli merr Kupën e Italisë

Napoli ka mposhtur Juventus-in dhe ka tuar Kupën e Italisë në finalen e luajtur mbrëmjen...

Premier League, Java 28

City nuk fal në ristart, shtyn festën e Liverpool

Ka rifilluar edhe Premier League. Manchester City ka fituar në shtëpi 3-0 ndaj Arsenalit, duke...

REKLAMA