MENU
klinika
Rrëfimi i ish-futbollistit brazilian

“Medaljen e Botërorit e shita për të blerë drogë”

Flet Marash Kumbulla

“Familja shqiptare, ndaj zgjodha Kombëtaren”

Nëse ka ndonjë futbollist që është lakuar më së shumti së fundmi në merkato në...

Bundesliga, java 27

Bayern “shuplakë” Fankfurtit, Lewa kryeson në Europë

Bayern Munchen nuk njeh pengesa në Bundesligë. Kryesuesit fituan thellë 5-2 në javën e 27-të,...

Kompromentohet sezoni

Tri ditë bojkot, Vllaznia në kaos total

Futbollistët e Vllaznisë edhe të shtunën nuk kanë dalë në stërvitje, duke kompromentuar ndjeshëm pjesën...

Ikin dy yje

Coutinho jo i Bayern, Gotze e mbyll me Dortmund

Dy nga yjet e Bundesligës nuk do t’i shohim me dy skuadrat më të mira...

Bundesliga, java 27

Dortmund nuk i ndahet kreut, Leverkusen i treti

Java e 27-të e Bundesligës ka dhuruar spektakël. Dortmund dhe Leverkusen kanë siguruar fitoret e...

Stërvitje në korrik

Franca habit me vendimin e fundit për futbollin

Franca por surprizon me sezonin e ri futbollistik. Ishte një ndër vendet e pakta në...

Triologji në UFC?

“Mbyll kapakun e syrit dhe nënshkruaj kontratën”

Një triologji mund të shohim në artet marciale mikes (UFC). Bëhet fjalë për sfidën e...

Ndeshjet e javës 27

Bundesliga, e vetmja që argëton futbolldashësit

Bundesliga është rikthyer këtë fundjavë me ndeshjet e raundit të 27-të, teksa që mbrëmë përfundoi...

Bundesliga, java 27

Hertha fiton thellë derbin e Berlinit

Ndeshja e parë e javës 27-të në Bundesligën gjermane ka nisur me një goleadë. Derbi...

Ish-menaxheri zikaltër

Nga Messi te “Tripleta”, Branca rrëfen Interin 2010

Dhjetë vjet më parë, Inter u fut në histori, duke fituar “Tripletën” (kampionat, kupë dhe...

Kaos në klubin shkodran

Vijon bojkoti, asnjë lojtar i Vllaznisë në stërvitje

Vijon bojkoti i futbollistëve të Vllaznisë. Përplasjet në Bashkinë e Shkodrës kanë lënë pa rroga...

REKLAMA