MENU
klinika
11-vjetori i Kosovës

Sportistët urojnë përvjetorin e Pavarësisë

Boks

Joshua-Miller, biletat shiten në kohë rekord

Dy ditë më parë u konfirmua dueli i famshëm mes Anthony Joshua dhe Jarrell Miller...

Ish-boksieri legjendar

Tyson tentoi të ndeshej me një gorrillë

Së fundmi është bërë personazh në Amerikë, teksa tymoste me një cigare gjigante marihuane në...

Ballkaniada

Luiza Gega e artë, Izmir Smajlaj i argjendtë

Tri medalje për Shqipërinë në Kampionatin Ballkanik të Atletikës i Sallave të Mbyllura, që u...

Presidenti i Rusisë

Putin stërvitet në xhudo edhe i dëmtuar

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin njihet për pasionin e tij për sportin, për më tepër...

Tensioni

Brezovicë, serbët grabisin skiatorët kosovarë

Ka tension përsëri mes serbëve dhe kosovarëve dhe kjo ka ndodhur në Brezovicë, qendër ku...

Formula 1

Ndryshon McLaren, këtë vit më ambicioz

Paraditen e sotme u prezantua Force India, ndërsa sonte në mbrëmje ishte radha e McLaren,...

Tenis

“Ne të tre jemi drejt fundit”

I ka dhënë tonin tenisit në dekadën e fundit, duke dhuruar plot sfida me rivalitet,...

Boks

Zyrtare, ja ku dhe kur ndeshet Anthony Joshua

Anthony Joshua do të boksojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për herë të parë,...

Formula 1

Prezantohen 3 makina të tjera, pritet Ferrari

Shkon në 6 numri i skuderive që kanë prezantuar makinat e reja për kampionatin botëror...

Boksieri shqiptar

Gjetan Keta, së shpejti duel në Spanjë

Ende pa u shuar jehona e fitores së tetorit, boksieri shqiptar Gjetan Keta do të...

Formula 1

Dy skuderi prezantojnë makinat e reja

Ka nisur prezantimi i makinave të Formula 1. Pas Haas, makina e dytë që ka...