MENU
klinika
Video fantastike

Usain Bolt, i pari edhe në mungesë graviteti

Meshkuj e Femra

Kupa në volejboll, kalendari i ndeshjeve

Zyrtarizohet kalendari i Kupës së Federatës Shqiptare të Volejbollit. Sipas skemës, në këtë garë do...

Kampion Europe në Peshëngritje

Mori 3 medalje ari, Calja: Shteti, asnjë premio!

Kampioni i trefishtë i Europës, Briken Calja, flet për vonesën e shpërblimeve për medaljet e...

Shpëton pa probleme

Çiklisti italian përplaset keq në “Vuelta”

Një aksident i frikshëm dhe një rrëzim tejet i keq i ka ndodhur sot në...

Luftëtari poston videon

McGregor tremb rivalin me stërvitjen e tij

Ndeshja më e shumëpritur e historisë së UFC nuk ka pasur shumë promocion deri tani....

Tenistja amerikane e quajti hajdut

Reagon gjyqtari i sulmuar nga Serena Williams

Nuk kanë të mbaruar polemikat rreth skenës ku Serena Williams sulmoi gjyqtarin kryesor Arbitri Carlos...

Boks, peshat e rënda

Haye: Joshua, kësaj here do ta kesh pisk!

Së shpejti, më saktë pas 11 ditësh, një “Wembley” i mbushur plot me spektatorë të...

Karikatura që “çmend” rrjetin

Williams sulmoi gjyqtarin, debati ndizet keq

Nuk ishte parë kurrë më parë që tenistja amerikane Serena Williams të shpërthente ashtu kundër...

Formula 1

Zyrtare, Raikkonen largohet nga Ferrari

Pas zërave dhe thashethemeve në Formula 1, Ferrari ka konfirmuar përfundimisht se Kimi Raikkonen nuk...

US Open, Tenis

Pas triumfit në USA, Djokoviç: Çmenduri!

Tenisti serb Novak Djokoviç, ka treguar vështirësitë që ka kaluar, menjëherë pasi ka fituar grand...

Tenisti projekton të ardhmen

Nadal, presidenti i Real Madrid pas Perez?

Ai është një tenist i shkëlqyer, por edhe një tifoz i zjarrtë. Rafael Nadal ka...

Moto GP

Dovizioso triumfon në San Marino, Rossi…

Garën e radhës të Moto GP, pikërisht në San Marino, e ka fituar një Italian,...