MENU
klinika
Stadiumi "Mercedes Benz"

Kushton 1.5 miliard dollarë, ky është stadiumi më i bukur (Video)

Djali i legjendës Michael Schumacher

Pronari i Formula 1 i hap derën Mick Schumacher…

E ardhmja e Mick Schumacher, djalit të 7 herë kampionit të botës Michael Schumacher, është...

Femrat U-20

Beach Volley, Kosova shpallet kampione Ballkani

Sporti në Kosovë ka shënuar edhe një tjetër sukses. Kosova në volejboll në plazh ka...

Sfida në UFC

Është zyrtare, McGregor rikthehet me një duel në tetor

Sporti i UFC-së është një nga më të ndjekurit në mbarë botën dhe padyshim një...

Formula 1

Ricciardo ikën zyrtarisht nga Red Bull, gati për Ferrarin

Tashmë është zyrtare, Daniel Ricciardo nuk do të garojë me Red Bull sezonin e ardhshëm,...

Dueli i shekullit

Floyd Mayweather fton Manny Pacquiaon për revansh

U quajt dueli i shekullit në boksin profesionist, por më shumë nga të ardhurat financiare...

Medalistët e Lojërave Mesdhetare

KOKSH shpërblen Gegën dhe Zenelin me 3 mijë euro

Komiteti Olimpik Kombëtar Shqiptar, me në krye presidentin Viron Bezhani dhe në prezencë të anëtarëve...

Kampioni i botës

Vetëm Joshua mund të marrë goditje të tilla në stërvitje (Video)

Boksierët profesionistë stërviten fort, por asnjë si Anthony Joshua, që pëson goditje të forta gjatë...

Nënkampionia e botës

Not, thyhet rekordi 100 metrave për femra në stilin e shpinës

Notarja amerikane Kathleen Baker ka lënë gjurmën e saj në Kampionatin Amerikan të Notit, duke...

Formula 1

Hamilton triumfon edhe në Hungari, i shkëputet Vettelit

Lewis Hamilton triumfon edhe në pistën e Hungarisë dhe kryeson bindshëm kampionatin e Formula 1...

Etapa e 20-të

E rrallë, një çiklist nga Uellsi triumfon në “Tour de France”

Ashtu siç pritej, Geraint Thomas triumfon në “Tour de France”. Uellsiani i “Team Sky” mbrojti...

Formula 1

Shiu bëhet protagonist i “pole position” në Hungari, ja si nisen pilotët…

Shiu është bërë sërish protagonist në garat e Formula 1, ku përsëri është Ferrari dhe...