Menu
Sulmuesi kaloi tek Alaves

Falsifikimi, Çinari mbetet mes 4 rrugëve

Klubi shkodran me deklaratë

Vllaznia sqaron pozicionin e turkut Engin Firat

Ditët e fundit është përfolur në media se drejtori i ri sportiv i Vllaznisë nuk...

Emërimet te klubi shkodran

Hasan Likës i besohet posti i trajnerit te Vllaznia

Hasan Lika është trajneri i ri i skuadrës së Vllaznisë në futboll, lajm që është...

Kandidati për drejtor teknik

Shpuza tërhiqet për Vllazninë: Voltana Ademi, si Lenka Çuko

Vllaznia është në pritje të caktimit të trajnerit dhe drejtorit teknik. Pas emërimit të administratorit...