MENU
klinika
Arrestohet bashkëshorti. Policia jep detajet

24-vjeçarja hidhet nga ballkoni dhe ndërron jetë

5 ditë pasi solli në jetë fëmijën e saj

Durrës/ 29-vjeçarja vdes papritur duke pirë ujë

Lajm tronditës nga qyteti i Durrësit. Një 29-vjeçare ka ndërruar jetë dje paradite, ndërsa ishte...

Ç’ndodhi me Tiranën, Durrësin e Gjirokastrën?

“Furtuna” në Polici rezulton rokadë, ja 13 ndryshimet

“Furtuna” e paralajmëruar në Policinë e Shtetit, pas ngjarjeve kriminale dhe aksidenteve të rënda automobilistike,...

Vdes 20-vjeçari

Shpërthen goma e një kamioni në gomisteri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ambientet e një gomisterie në lagjen nr.14/1, Kënetë,...

‘Operacioni fshesa’ në Golem

Policia heq çadrat e vendosura pa leje

Tre administrator subjektesh janë proceduar penalisht pasi kishin zënë hapësirën publike me shezlongë dhe çadra...

Kush do jenë drejtorët e rinj (Emrat)

Ndryshime në strukturat e Policisë së Shtetit

Ashtu siç kishin paralajmëruar kryeministri Edi Rama dhe më pas ministri i Brendshëm Bledi Çuçi,...

Kurset ndiqen nga pak persona

Durrës, plazhet pa vrojtues

Siguria në plazhe është një detyrim ligjor për çdo subjekt që ofron shërbim në to,...

Lejuan aktivitetin pas orës policore

Gjobitet pronari i një lokali në Durrës, procedohet një tjetër

Pronari i një lokali në lagjen nr.13 në Durrës H.D., është gjobitur 1.000.000 lekë pasi...

Poston videon nga Thumana

Rama: Po merr formë qyteza e Rilindjes

  Procesi i rindërtimi vijon në të gjithë vendin, ku edhe Thumana po merr tashmë...

Pushues që kishte ardhur nga Serbia

Identifikohet i mbyturi dje në Durrës

82-vjeçari i mbytur dje në plazhin e Durrësit është identifikuara nga policia si turist serb që kishte...

U shkatërruan nga tërmeti

Rama publikon pamjet nga shtëpitë e rindërtuara në Bubq

  Procesi rindërtimi të banesave të shembura nga tërmeti po vijon. Kryeministri Edi Rama ka...

Pamjet nga operacioni

Spastrimi i plazhit të Golemit, policia heq 550 shezlongë

Një ditë pasi kryeministri Edi Rama paralajmëroi kontrolle të shtuar përgjatë vijës bregdetare për zaptimin...