MENU
klinika
Terrorizoi me armë familjen në Kurbin

Kush është i “forti” i Krujës që u arrestua?

Kryeson Emiriana Sako e PS

Numërimi i votave në Durrës, përfundon procesi në 313 kuti

Në orët e vona të mbrëmjes të së dielës (6 mars) nisi procesi i numërimit...

Kandidati i Berishës i dyti

Durrës/ PS bindshëm drejt fitores, PD rënie krahasuar me 2021

Në Bashkinë Durrës janë numëruar 164 kuti nga 337 qendra votimi gjithsej. Emirjana Sako e...

PS merr bashkinë e parë!

Blerim Shera fitues në Vorë, ja si ndahet vendi i dytë dhe i tretë

Rezultatet në Vorë nxjerrin fitues Blerim Sherën, me pjesëmarrje te ketyre zgjedhjeve te pjesshme lokale...

Incidente në Dibër dhe në Durrës, ja pse kanë ndodhur

Votimi deri në orën 9:30- KQZ jep informacion

Informacionet nga KQZ deri në orën 9:30, flet kreu i KQZ Ilirjan Celibashi: Kemi të...

18 kandidatët në garë për të marrë drejtimin e 6 bashkive

Sot mbahen zgjedhjet e pjesshme lokale

Në zgjedhjet e pjesshme vendore të ditës së sotme do të garojnë në 6 bashkitë...

Shijak

U kap me kanabis në makinë, arrestohet 51-vjeçari

Finalizohet operacioni policor i koduar “MBIKALIMI”, ndersa ne pranga nje 51-vjecar. Njoftimi i policise -Goditet...

Apeli që bën për qytetarët

Kreu i KQZ flet dy ditë para zgjedhjeve të 6 marsit

Në gjashtë bashki të vendit do të mbahen të dielën e 6 marsit zgjedhjet e...

Zgjedhjet e pjesshme më 6 Mars

Celibashi kërkesë Ministrisë për kartat e skaduara të identitetit

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi i ka kërkuar ministrit të Brendshëm, Blendi Çuçi që...

Sanksionet

Porti i Durrësit nis embargon ndaj anijeve ruse të transportit

Marinarët e anijes ruse “Slavianka” e ndoqën përpunimin e anijes së tyre në portin e...

"Këtë betejë e bëjmë për fëmijët dhe të rinjtë"

Zgjedhjet lokale/ Basha takim me banorët në Rrogozhinë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar këtë të mërkurë me qytetarë të Rrogozhinës...

"Asnjë votë për dy përçarësit e opozitës"

Zgjedhjet e 6 Marsit, Gjiknuri takim në Rrogozhinë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, i shoqëruar nga deputeti Etjen Xhafaj dhe...