MENU
klinika
Kërkesa në KQZ

Tjetër “thikë pas shpine” për BD, tërhiqet kandidati i Kavajës

Valë gjobash

Policia ‘shkund’ shoferët në Durrës

Në kuadër të planit të masave për parandalimin e aksidenteve, policia rrugore në Durrës, ka...

Njoftimi i policisë

E përplasi treni, vdes 16-vjeçari në Durrës

Ka ndërruar jetë në spital 16-vjeçari, i cili u përplas nga treni ditën e sotme....

Inspekton punimet

Ujësjellësi në Durrës/ Balluku: Ja kur përfundon!

Vënia në funksion e rrjetit të ri të ujësjellësit të ndërtuar në zonën e Fushë-Kuqes...

"Po hamë perime me pesticide"

FRPD protesta para AKU-së në Durrës

Anëtarët e FRPD sulmuan me domate dhe perime të tjera Drejtorinë e AKU-së në Durrës...

Ç'po ndodh?

Dy anije luftarake të NATO-s ‘zbarkojnë’ në Durrës

Në kuadër të 10-vjetorit të anëtarësimit në NATO, dy anije luftarake të NATO-s po qëndrojnë...

Bandat e Shijakut

“Niçja” pesë herë kërkon lirinë, 5 herë ia refuzon gjykata

Gjykata për Krimet e Rënda refuzon kërkesën për lirim nga qelia të Altin Avdylit, i...

E rëndë në Durrës

Bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën elektriçisti

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës. Një 35-vjeçar ka humbur jetën pasi ka...

1174 masa në 1 javë

Çfarë po ndodh? Policia “furtunë” në Durrës, zbor shoferëve

Policia e Durrësit në harkun kohor të një jave ka arrestuar katër persona, 3 prej...

Zgjedhjet lokale

Rama i beson Valbona Sakos Durrësin

Partia Socialiste duket sa ka shuar të gjitha dyshimet për kandidatitin e Bashkisë Durrës. Sipas...

Fiket motorri në mes të detit

Jahti me turistë pranë Durrësit jep alarmin: Po mbytemi!

Një jaht me turistë austriake jep alarmin sos për mbytje tre milje larg nga bregdeti...

Motivi

‘Furtunë’ shkarkimesh në AKU, ikin disa drejtorë

Shkarkohen 3 drejtorë rajonal të AKU të Korçës, Durrësit dhe Tiranës. Si motivacion i shkarkimit...