MENU
klinika
Detajet dhe Emrat

Durrës/ Si u zbulua heroina me destinacion Italinë

25 më të kërkuarit

Policia shpall listën e personave të kërkuar në Durrës

Policia e Shtetit ka shpallur sot në faqen zyrtare të Facebook, listën e disa personave...

Shkelje e ligjit

KLSH çon në Prokurori 5 ish-zyrtarë të hipotekës në Kavajë

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar në Prokurori 5 ish-regjistrues të Hipotekës së Kavajës....

Devijimi i trafikut

Mbyllet sot autostrada Tiranë-Durrës

Duke nisur nga dita e sotme do të mbyllet autostrada Tiranë-Durrës për shkak se do...

Autoriteti Rrugor Shqiptar

Mbyllet autostrada Tiranë-Durrës më 4 janar

Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH), njofton se autostrada Tiranë-Durrës do të mbyllet në datën 4 janar,...

Qëndra e Kontrollit Teknik

Durrës/ Radhë kilometrike të automjeteve te kolaudimet

Radhë të gjata automjetesh dhe qytetarë që humbasin orë dhe ditë të tëra në pritje...

Detajet

8 tonë verë kontrabandë, pranga dy personave në Durrës

Hetimi doganor arreston në flagrancë dy persona pasi tentuan të fusnin 8 mijë litra verë...

Festat e fundvitit

Rriten çmimet e fruta-perimeve edhe në Durrës

Qytetarët durrsakë po përballen me rritje të ndjeshme të cmimit të fruta perimeve në këto...

Përplasja e motoçikletës

Durrës/ Aksident tragjik, një i vdekur

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar në Durrës, ku një biçikletë është përplasur me...

Delegatët e mbledhur

Kongresi i Durrësit, çfarë ndodhi 100 vite më parë

Kongresi i Durrësit ishte mbledhje e përfaqësuesve të Shqipërisë e mbajtur në Durrës, për të...

Legalizimet mbi kolektorin e ujërave

ALUIZNI hap rrugën prishjes së banesave, jo skualifikime

30 objekte të ndërtuara mbi kolektorët e ujërave të larta në territorin e bashkisë së...

Detajet

Porti i Durrësit, pritet thellimi i basenit vitin tjetër

15 vjet pas nisjes së projektit të parë, që dështoi dhe përfshiu në një konflikt...