MENU
klinika
Nisin punimet në autostradën Tiranë–Durrës

Si do devijojë trafiku i makinave për dy javë?

Epiqendra dhe magnituda

Dy tërmete në vend në mëngjes

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në vend mëngjesin e sotëm. Lëkundjet janë ndjerë rreth orës 06:00...

Takim me fermerët në Rrogozhinë

Rama: Të parët për thithjen e fondeve nga BE

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me fermerët në Rrogozhinë. Kryeministri tha se këto...

Në pranga, babai i Arbër Çekajt

Kokainë në kontenierin me banane nga Ekuadori në Shqipëri!

Një sasi prej 49 kilogramë kokaine është sekuestruar në Portin e Durrësit dhe që vinte...

për ndryshim mase

Apeli refuzon kërkesën e gjyqtares Enkeleida Hoxha

Gjykata e Posaçme e Apelit refuzon kërkesën e gjyqtares Enkeleida Hoxha për ndryshimin e masës...

10 vota pro dhe 1 kundër

KLP shkarkon nga detyra prokurorin e Krujës

Këshilli i Lartë i Prokurorisë shkarkon nga detyra prokurorin e Krujës, Bujar Memia. Mësohet se...

ILD jep sot vendimin për prokurorin e Krujës

Enkelejda Hoxha kërkon ndryshimin e masë së sigurisë

Enkelejda Hoxha ka kërkuar ndryshimin e masës së sigurisë. Inspektorati i Lartë i Drejtësisë vendosi...

Mbushin plot qendrën shëndetësore në Durrës

Të moshuarit +80 mezi presin të bëjnë vaksinën

Interesi i të moshuarve mbi 80 vjeç për të bërë vaksinën ka qenë i lartë...

Linja e re e trenit Tiranë-Durrës

BERZH jep 565 mijë euro grant për zbatimin e projektit

Këshilli i Ministrave ka miratuar një marrëveshje granti me Bankën Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim...

Të moshuarit, frikë nga virusi jo vaksina kineze

“Sinovac” mbërrin në Fier Vlorë, dhe Durrës

Me mbërritjen e dozave të vaksinës kineze Sinovac në vendin tonë ka nisur procesi i...

"Tarifat sa të universiteteve publike në vend..."

Rama takim me maturantët në Krujë: Sfida jonë të sjellim…

Kryeministri Edi Rama, është takuar me nxënës maturantë në qytetin e Krujës. Kryeministri, dëgjoi dëshirat...

"Marli është gëzuar me një vajzë"

I mbijetoi tërmetit, Manastirliu publikon foton me të riun

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu është ritakuar me Marlin, një prej të mbijetuarve të tërmetit...