MENU
klinika
Kontrolle në gjithë vendin

Asgjësohen 875 bimë kanabisi në malet e Krujës

Hetimi ndaj Arben Ahmetajt

BKH kontroll në banesat në Gjirin e Lalëzit dhe Tiranë

Gjykata e Posaçme ka firmosur disa urdhër kontrolle në kuadër të hetimit që po zhvillohet...

“Nga 300 lekë deri në 300 euro”

Sa kushtojnë shezlonget sipas zonave në Shqipëri?

Edhe këtë vit duket se ka një rritje të çmimeve të shezlongeve në plazhet e...

Dy të arrestuar në Durrës

I mituri qëlloi me thikë një person, 41-vjeçarja dhunoi kunatën

Policia e Durrësit ka arrestuar në flagrancë një 16 vjeçar, sepse pas një konflikti për...

Ndryshime edhe në Drejtorinë e Policisë së Tiranës

“Lëvizjet në komisariatin e Krujës, jo vetëm nga sherri, por…”

Ndryshime në drejtorinë e Policisë së Tiranës, që kanë sjellë shkrirje të Komisariatit të Krujës....

Kujdes!

Ja qytetet ku termometri do shënojë 40 gradë!

Në katë qytete të vendit termometri sot do të shënojë 40 gradë celsius. Qytetet me...

Kontrolle e verifikime

Bllokohen 20 mjete nga policia kufitare në Durrës e Vlorë

Në të gjithë hapësirën ujore të vendit, grupe kontrolli nga Policia Kufitare dhe nga Njësia...

Ende s'dihen autorët

Asgjësohen 480 bimë kanabisi në fshatrat e Krujës

Në kuadër të kontrolleve për goditjen e kultivimit të kanabisit, në Krujë janë asgjësuar 480...

Administratori i plazhit

Tragjedia në Vilë-Bashtovë, “arrest shtëpie” për Nikën

Gjykata e Durrësit ka caktuar masën “arrest shtëpie” për Pëllumb Nikën, i cili është administrator...

Rraja dha dorëheqjen

KQZ i jep mandatin e deputetit Arkend Ballës

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve i ka dhënë mandatin mesditën e sotme Arkend Ballës, pas dorëheqjes...

"Pjata të lira me ushqime deti"

CNN artikull Shqipërisë: Vend përrallor

CNN i ka dedikuar një artikull Shqipërisë, për bukuritë natyrore, historinë, mirëpritjen, ushqimin etj. Bregdeti...

Dhuna e Rrajave!

Prokuroria ende s’ka siguruar filmimet, kamerat janë fshirë?!

Kur ka kaluar më shumë se 1 javë nga skena e dhunshme brenda lokalit në...