MENU
klinika
"Ekipet e kërkimit kanë konstatuar se…"

Minë në portin e Durrësit?! Reagojnë autoritetet portuale

Rrethohet zona, pritet mbërritja e ekspertëve

Gjendet një minë pranë Portit të Durrësit

Gjendet një minë pranë Portit të Durrësit. Mësohet se municioni luftarak është gjetur gjatë hapjes...

OST ndërpret energjinë elektrike

Probleme në furnizimin me ujë të pijshëm në Durrës

Ujësjellës Kanalizime Durrës njofton të gjithë abonentët se gjatë ditës së sotme pritet të ketë...

Përhapja e koronavirusit

Covid-19/ 13 raste të reja në qytetin e Durrësit

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur sot se në 24 orët e fundit janë...

Si u përhap infeksioni nga Kruja

Vatra e nxehtë e fasonerisë ‘Endi shpk’ në Durrës!

Mediat mësojnë se 8 rastet e reja në Durrës që janë regjistruar sot lidhen me...

Dronët zbulojnë parcelat e trafikantëve

Aksion i madh anti-drogë në Krujë nga FNSH dhe Policia e Durrësit

Policia e Krujës, Policia e Durrësit dhe FNSH Tiranë kanë zhvilluar një aksion të madh...

Detajet e para

Durrës, gjendet një kufomë në det nga peshkatarët

Një kufomë është gjetur mëngjesin e sotëm në Durrës, në det. Mësohet se trupi i...

"Dje na trokitën në derë. Duam së pari..."

Pallati i dëmtuar nga tërmeti do të shembet, banorët në protestë

Tërësisht të dëshpëruar banorët e pallatit numër 1062 janë hedhur në protestë. Shkak është bërë...

Plazh pas tërmetit e pandemisë

Bizneset në Durrës nisin sezonin turistik “nga zero”

Ky sezon veror parashikohet i vështirë nga operatorët turistikë në Durrës që përballet me pasojat...

Lehtësimi i masave

Durrsakët mbushin bregun e detit

Megjithëse jo një ditë ku rrezet e diellit janë të forta dhe tunduese durrsakët sot...

U dëmtua nga tërmeti i 26 nëntorit

Shembet pallati 5-katësh në Shkëmbin e Kavajës

Shembet pallati 5-katësh në vendin quajtur “Shkëmbin e Kavajës”. Pallati ishte i dëmtua nga tërmeti...

Kërkojnë shpërblimin e luftës

Mjekët në Durrës: Kemi marrë tamponët, ruajmë të riatdhesuarit

Mjekët e Drejtorisë Shëndetësore në Durrës protestuan këtë të mërkurë për të kërkuar shpërblimin e...