MENU
klinika
Vodhën portofolë e celularë në sportelin e spitalit

Durrës, arrestohen dy 65-vjeçarë

Defekt në tubacionin e Fushë Kuqes

Në një pjesë të lagjeve në Durrës ndërpritet furnizimi me ujë

Këtë martë në Durrës në zonën e fshatrave dhe në një pjesë të lagjes së...

Kryeministri ndan foto

Kur do përfundojë hekurudha Tiranë-Durrës

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga punimet në kantierin e hekurudhës Tiranë-Durrës. Kreu i...

"Një mentalitet i ri i të udhëtuarit"

Balluku inspekton punimet e hekurudhës Tiranë-Durrës

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka inspektuar punimet për ndërtimin e hekurudhës Tiranë-Durrës....

Çfarë ka diskutuar me komandatin suprem të NATO-s?

Bazë ushtarake në Portin e Durrësit? Përgjigjet Peleshi

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka konfirmuar se janë në diskutime me NATO-n për ngritjen...

Do të kalonin kufirin me dokumente të falsifikuara

(Emrat)/ Arrestohen dy persona në Durrës

Arrestohen në Durrës dy persona pasi tentuan të kalonin kufirin me dokumente të falsifikuara si...

Shijak

Përndiqte një vajzë të mitur, arrestohet 42-vjeçari

Një 42-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi dyshohet se përndiqte një vajzë të...

Njëri e piu para orës mësimore

E rëndë në Durrës, djalë e vajzë kapen me drogë në klasë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit ku në...

Rama: Investim i rëndësishëm

Pamjet nga kantieri i portit të peshkimit në Durrës

Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë të martë pamje nga kantieri për zgjerimin e kapaciteteve...

Zgjedhjet lokale të 14 majit

Rama mbledh drejtuesit e qarqeve të PS

Të martën, në orën 16:00 kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një mbledhje me drejtuesit...

Kryeministri përmend dhe korridorin e 8-të

Projekti i Portit Tregtar të Durrësit në Porto Romano

Projekti integron hekurudhën Durrës – Prishtinë dhe Portet e thata në Kosovë e Maqedoni të...

Prezantimi i Projektit

Balluku: Porti i Durrësit do jetë porta më strategjike e Mesdheut

Ditën e sotme, po bëhet prezantimi i Projektit të Portit të ri Tregtar të Durrësit...