MENU
klinika
Komisariati i Durrësit

Çudira shqiptare/ Vidhet kasaforta brenda komisariatit

Detajet

Durrës/ Kapet italiania, trafikonte automjete të vjedhura në Shqipëri

Policia e Durrësit ka ndaluar një shtetase italiane, pasi akuzohet për trafik automjetesh të vjedhura...

Emrat

Durrës/ Ishin kthyer tmerri i qytetit, arrestohen dy ‘skifterat’

Dy shtetas kanë rënë në prangat e policisë, si pjesë e një grupi të strukturuar...

Detajet

Shpërthimi me tritol në Fushë-Krujë, deklarata e policisë

Policia e Durrësit ka dhënë detaje rreth shpërthimit me lëndë plasëse që ndodhi dje në...

Flet kryebashkiaku Dako

Shpëtojnë durrsakët, ska më fekale

Kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako në inagurimin e e kolektorit të ri tha për mediat...

Detajet

Me kamion drejt Italisë, kapen në Durrës tre të rinjtë

3 shtetas janë ndaluar nga policia Kufitare pasi tentuan të kalonin Portin e Durrësit duke...

Identiteti i viktimave

Fushë-Krujë/ Aksident i rëndë, 2 të vdekur dhe 1 i plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Fushë-Krujë. Sipas raportimeve të para...

Evidentohen shkelje të rënda

Pasojat shkatërrimtare/ Pritet mbyllja e guroreve të Krujës

Një janari i vitit të ardhshëm pritet të shënojë mbylljen e guroreve në Malin e...

Helmim masiv

Në urgjencë, 40 punonjëse të rrobaqepsisë

Rreth 40 punonjëse janë helmuar në një rrobaqepsi në Durrës. Punonjëset shfaqën shenja helmimi, marrje...

Fituesi

Del rezultati/ zgjidhet kreu i ri i PD-së në Durrës

Ditën e sotme janë zhvilluar zgjedhjet për kryetarin e Partisë Demokratike në qarkun e Durrësit....

Detajet

Pakoja tek makina e kreut të Hekurudhës, reagon policia

Policia e Durrësit ka reaguar zyrtarisht pas lëndës artizanale (plasëse) që u gjet afër makinës...

Durrës

Eksploziv makinës së drejtorit të Hekurudhave

Makinës së Drejtorit të Hekurudhave Shqiptare, Ani Dyrmishi i është vendosur lëndë plasëse. Sipas informacioneve...