MENU
klinika
Rëndohet situata në burgun e Rrogozhinës

Pas juristit infektohen edhe dy punonjës të tjerë

Abuzuan me çmimet

Procedohen penalisht 9 tregtarë në Durrës

Policia e Durrësit ka proceduar penalisht 9 tregtarë, të cilët kanë abuzuar me çmimet, duke...

Do të furnizohet me karburant dhe ushqime

Jahti super-luksoz ankorohet në Portin e Durrësit

Porti i Durrësit, pavarësisht se në një sitauatë të pazakontë, ka pritur një super jaht...

Vetëkarantinohen drejtori dhe dy policë

Juristi i burgut të Rrogozhinës pozitiv me COVID-19

Juristi i burgut të Rrogozhinës pozitiv me COVID-19. Janë vetëkarantinuar dy policë dhe drejtori i...

Frika nga përhapja e virusit

Drejtoria Detare urdhër porteve: Asnjë jaht apo kroçerë nuk…

Drejtoria e Përgjithshme Detare urdhëron që në portet shqiptare të lejohen që të futen jahtet...

Pas 6 muajsh në kërkim

Durrës/ Vetëdorëzohet në polici ish kreu i ALUIZNI-t

Është vetëdorëzuar në polici, ish kreu i ALUIZNI-t në Durrës, Flamur Gjuzi, i cili prej...

Mungon transparenca

Durrës, ankesa për shpërblimet e mjekëve

Mungesa e transparencës me listën e përfituesve të shpërblimit të qeverisë për bluzat e bardha...

Dymbëdhjetë rastet e reja me COVID-19 në Durrës

Njëmbëdhjetë të infektuar anëtarë të një familje

Në njoftimin e bërë sot nga Ministria e Shëndetësisë Durrësit i janë shtuar 12 raste...

Dhurohet gjak

Kavaja i bashkohet kauzës fisnike

Në kuadër të nismës së ndërmarrë, “Aleanca për Dhurimin e Gjakut”, Presidenti Ilir Meta ishte...

Ja zonat më probleme!

Veç izolimit, Durrësi përballet me mungesën e ujit

Ndonëse u duhet të durojnë izolimin, disa zona në Durrës, po përballen dhe me një...

Tregtarët të pakënaqur

Mbyllet tregu i fruta-perimeve në Durrës

Tregu i fruta-perimeve në qytetin e Durrësit është mbyllur! Shkak për këtë është bërë mosndërgjegjësimi...

Dyshime për kolegen

Polici me COVID 19 në Durrës, karantinohen disa punonjës

Një efektiv i drejtorisë së policisë së Durrësit ka rezultuar me COVID 19 dhe kjo...