MENU
klinika
I infektuari i moshuar

Pas 3 javësh, Koronavirusi kthehet në Durrës

Kthesë në hetimet e vrasjes së Durrësit

Vëllezërit Haxhia të lidhur me grabitjen e Rinasit, strehuan një autor

Hetime për vrasjen e 27 prillit në Durrës kanë marrën një kthesë të madhe për...

Mes tyre të vëllezërve Haxhia

Blindohet Durrësi, masa për autorët e dyshuar të 4 vrasjeve

Nën masa të rrepte sigurie janë dërguar në gjykatë për t’ njohur me masën e...

"Furnizohemi me çmim nafte shumë më të lartë se ai i bursës"

Peshkatarët e Durrësit nisin 1 majin me protestë

1 maji ka filluar me protestë nga peshkatarët në qytetin bregdetar. Dhjetra peshkatarë nuk kanë...

Dje sapo kishin rihapur biznesin, 40 të shoqëruar

“Një ekzekutim i tillë nuk ishte parë prej shumë kohësh”

Detaje të reja zbulohen për vrasjen e dy vëllezërve Haxhia ditën e djeshme që tronditi...

Tronditet Durrësi

Shkëmbim me armë zjarri mes disa personave, dy të vdekur

Një ngjarje e rëndë ka tronditur këtë pasdite qytetin e Durrësit. Një vrasje me armë...

Pritej të ankorohet sot në portin e Vlorës

Trageti mbetet pezull në Brindisi

Pritej të ankorohej sot në portin e Vlorës trageti “Galaxy” i linjës Vlorë-Brindisi, i cili...

Kishte probleme shëndetësore

Gjendet i mbytur në një kanal në Durrës 61-vjeçari

Një burrë është gjetur i mbytur në një kanal në Durrës paraditen e sotme. Sipas...

Aksident në Tiranë-Durrës

Makina përplas për vdekje 63-vjeçarin me biçikletë dhe largohet

Një 63-vjeçar ka humbur jetën pasi është përplasur nga një automjet në aksin Tiranë-Durrës. Policia...

Inspekton prishjen e një shkolle të dëmtuar nga tërmeti në Sukth

Kryetarja e Bashkisë Durrës nis punën në terren

Kryetarja e caktuar e Bashkisë së Durrëst, Emirjana Sako ka marrë pjesë në prishjen e...

“Nuk kemi marrë pagat e luftës, na kërcënojnë për pushim nga puna”

Punonjësit e një fasonerie në Durrës në protestë

Një grup punonjësish të një fasonerie në periferi të qytetit të Durresit ka dalë në...