MENU
klinika
Shijak

U kap me kanabis në makinë, arrestohet 51-vjeçari

Apeli që bën për qytetarët

Kreu i KQZ flet dy ditë para zgjedhjeve të 6 marsit

Në gjashtë bashki të vendit do të mbahen të dielën e 6 marsit zgjedhjet e...

Zgjedhjet e pjesshme më 6 Mars

Celibashi kërkesë Ministrisë për kartat e skaduara të identitetit

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi i ka kërkuar ministrit të Brendshëm, Blendi Çuçi që...

Sanksionet

Porti i Durrësit nis embargon ndaj anijeve ruse të transportit

Marinarët e anijes ruse “Slavianka” e ndoqën përpunimin e anijes së tyre në portin e...

"Këtë betejë e bëjmë për fëmijët dhe të rinjtë"

Zgjedhjet lokale/ Basha takim me banorët në Rrogozhinë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar këtë të mërkurë me qytetarë të Rrogozhinës...

"Asnjë votë për dy përçarësit e opozitës"

Zgjedhjet e 6 Marsit, Gjiknuri takim në Rrogozhinë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, i shoqëruar nga deputeti Etjen Xhafaj dhe...

Premtimet e kandidates së PS, Emiriana Sako

Sako: Tre projekte madhore për Spitallën

Kryebashkiakja e Durrësit dhe njëkohësisht kandidatja e PS, Emiriana Sako ka deklaruar nga Spitalla se...

Vjedhja e inceneratorëve

PD: Sako dha 10 milionë euro nga buxheti

Përmes një videoje shpërndarë në rrjete sociale, PD akuzon kryetaren e Bashkisë së Durrës si...

“Të korruptuarit kundër shqiptarëve”

PD: Cili është pazari i takimit Berisha-Dako në Durrës?

Partia Demokratike , në një komunikim në Facebook bën me dije se të korruptuarit dhe...

Nuk dihen shkaqet

Përfshihet nga flakët banesa në Durrës

Një banesë në lagjen nr.11 të qytetit të Durrësit është përfshirë nga flakët. Gazetarja Klodiana...

"Mbi 45-vjeçarin rëndonin 6 akuza"

Shkaktoi horror në Kavajë, i jep fund jetës në qeli

Rreth gjashtë orë pas arrestimit, për një ngjarje të rëndë në Kavajë, i burgosuri Astrit...

Kokaina mes bananeve që u kap në Durrës

Gjykata liron nga burgu Klajdi Xibrakun

Gjykata e Durrësit ka liruar nga qelia Klajdi Xibrakun, i cili është një nga administratorët...